سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 408794 15:45 - 1400/02/20

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

روند مبتلایان کرونا در سنقروکلیایی نزولی اما شکننده است

روند مبتلایان کرونا در سنقروکلیایی نزولی اما شکننده است

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی با بیان اینکه شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد افزود: روند مبتلایان در شهرستان در چند روز اخیر به صورت نزولی بوده اما به معنی خروج از پیک چهارم نبوده و وضعیت شکننده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، غلامرضا مرتضوی در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان که با حضور امام جمعه و اعضای ستاد در سالن جلسات شهرداری برگزار شد گفت: شرایط شهرستان در بحث بیماری کرونا وضعیت مطلوب و مناسبی است و این محقق نمیشد مگر با همت و همدلی مردم و مسئولین و در برگشت به شرایط بهتر و تغییر رنگ به زرد و آبی، نیازمند تداوم این همراهی ها است. 

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان سنقروکلیایی افزود: در تعطیلات آخر هفته پیش رو بنا به دستورالعمل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در شهرستان محدودیت تردد سفرهای بین شهری اجرا می شود. 

فرماندار سنقروکلیایی بیان کرد: این محدودیت ها از روز سه شنبه ٢١ اردیبهشت ماه تا روز شنبه ٢۵ اردیبهشت ماه اعمال و اجرا می‌گردد. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری نماز عید سعید فطر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فضای باز در شهرستان خبر داد و از مردم مومن شهرستان خواست با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با استفاده از وسایل و لوازم شخصی در نماز عید سعید فطر شرکت نمایند.

استفاده از مهر و جانماز، سجاده و چادر نماز شخصی، اجرای پروتکلهای بهداشتی در محل برگزاری نماز عید فطر در فضای باز، نظافت و شستشوی معابر و تهیه و توزیع ماسک توسط شهرداری سنقر از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها