سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 409624 09:32 - 1400/03/13

یادداشت: سیروس صدیقی

عطش بی‌آبی‌ در گرمای جانسوز سرپلذهاب

عطش بی‌آبی‌ در گرمای جانسوز سرپلذهاب

مرصاد نیوز: متاسفانه باوجود منابع عظیم آبی در شهرستان اما همچنان مشکل کم آبی و بی آبی مشکل اصلی و دغدغه اول حجم کثیری از مردم سرپلذهاب خصوصا در مناطق روستایی می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز، سیروس صدیقی* در یادداشتی نوشت: منابع آبی منطقه به گفته کارشناسان و مسئولین ارشد شهرستان منابع بسیار خوبی است که جوابگوی مشترکین شهرستان می باشد اما عدم بهره برداری مناسب، قدیمی بودن سیستمهای آبرسانی و مستهلک شدن آن و ... از جمله مشکلاتی است که شهرستان را امروز باوجود این منابع آبی با قطعی آب در مناطق روستایی مواجه کرده است .

تابستان پارسال بود که قطعی آب مناطق روستایی مسئولین استانی و حتی کارشناسان وزارتخانه را برای بررسی موضوع عازم سرپل‌ذهاب کرد و با بررسی میدانی موضوع طرح های مناسبی را در قالب دو راهکار کوتاه مدت و بلند مدت برای رفع مشکلات آب آشامیدنی شهرستان با اعتبارات مناسب مصوب کردند که متاسفانه با گذشت قریب به یکسال هنوز هم این مشکلات آب مناطق روستایی پابرجاست و تعدادی از روستاهای شهرستان در این گرمای ۴۵ درجه و بالاتر همچنان با قطعی آب روبرو هستند و دست استمداد خود را به سمت مسئولین شهرستان دراز کرده اند.

*فعال رسانه

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها