سرویس: سیاسی کد خبر: 410213 19:06 - 1400/03/29

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

مردم اراده کردند که تغییر به نفعشان ایجاد شود

مردم اراده کردند که تغییر به نفعشان ایجاد شود

مرصاد نیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: مردم اراده کردند که تغییر به نفعشان ایجاد شود و به نفع جوانان کشور، صنعت و تولید کشور ایجاد شود.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: در کشور عده ای فکر می کردند مردم به حرف آنها گوش می دهند در حالی که هشت سال ملت را سر کار گذاشته بودند و ناکارآمدی آن ها بر همگان آشکار و هویدا شده بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: ملت پای صندوق‌های رای آمدند تا گوش جان به ندای رهبر انقلاب بسپرند و ولایتمداری آنها ثابت شود همچنین برای تغییر به نفع مردم آمدند.

حجت الاسلام حسینی کیا گفت: بیست و هشتم خرداد بهترین تغییر به نفع مردم در طول تاریخ ایران اسلامی بوده است.

وی عنوان کرد: مردم پای صندوق‌های رای آمدند و با حضور گسترده خود دنیا را مبهوت کردند و نشان دادند توطئه های رسانه ای و توطئه‌های دشمنان و مافیاهای زر و زور نتوانست مقابل اراده مردم بایستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: مردم اراده کردند که تغییر به نفعشان ایجاد شود و به نفع جوانان کشور، صنعت و تولید کشور ایجاد شود.

حجت الاسلام حسینی کیا خاطرنشان کرد: امیدواریم با میدان دادن به جوانان انقلابی و جهادی بتوان خدمات بهتری به مردم ارائه کرد و مردم طعم خدمت را بهتر و بیشتر بچشند.

وی افزود: نمایندگان همه ظرفیت‌هایی که مجلس شورای اسلامی در عرصه قانونگذاری دارد و وحدت و هم افزایی که می تواند در مناطق داشته باشد را در اختیار دولت جوان انقلابی قرار می دهد.

حجت الاسلام حسینی کیا با بیان اینکه اگر خلا قانونی وجود دارد مجلس شورای اسلامی آن را به سرعت رفع کند، گفت: نمایندگان مجلس نیز گره‌ها و مشکلات مردم را شناسایی و به دولت کمک کنند.

وی افزود: بهترین ظرفیت‌ها هدفمند کردن بودجه، توجه به مناطق محروم، رفع معضل بیکاری، باز کردن گره های صنعت و صادرات، جهت دادن به منابع بانکی، جدا کردن بانکها از بنگاه داری به سمت بانکداری و مبارزه جدی با قاچاق کالا است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها