سرویس: سیاسی کد خبر: 410226 10:31 - 1400/03/30

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با مرصاد:

تحریم انتخابات با‌شکست مواجه شد

تحریم انتخابات با‌شکست مواجه شد

مرصاد نیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در مجموع تحریم انتخابات با شکست مواجه شد، انتخاب هم مقتدرانه بود و بار دیگر حقانیت نظام و جایگاه آن به جهانیان ثابت شد.

بهزاد رحیمی در گفتگو با خبرنگار  مرصاد، اظهار داشت: با این حماسه ای که مردم خلق کردند همه دشمنان ناامید شدند و مردم هم به این نتیجه رسیدند که باید همه نگاهشان به سمت داخل باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اينکه برخی افراد هم به هر دلیلی منافع خود را در خطر می‌دیدند، افزود: اپوزیسیون خارج از کشور و جناح مقابل موفقیت خود را در عدم مشارکت و تحریم انتخابات می‌دانستند.

رحیمی تصریح کرد: مردم با این انتخاب هوشمندانه و حضور در صحنه ثابت کردند به نظام وفادار و به ارزش‌های نظام معتقد هستند و در تثبیت شرایط از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی عنوان کرد: عده‌ای هم که نیامدند برای خود مطالبات و دلایلی داشتند که در مرور زمان به آنها ثابت می شود مشارکت آنها بسیار سودمندتر بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مجموع تحریم انتخابات با شکست مواجه شد، انتخاب هم مقتدرانه بود و بار دیگر حقانیت نظام و جایگاه آن به جهانیان ثابت شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها