سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 410283 13:25 - 1400/03/31

یادداشت: علی میر کرمی

نمایش بصیرت و بلوغ سیاسی مردم در ۲۸ خرداد

نمایش بصیرت و بلوغ سیاسی مردم در ۲۸ خرداد

مرصاد نیوز: ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر بصیرت، ولایتمداری و بلوغ سیاسی خود را در پای صندوق های رای به نمایش گذاشته و پیروز انتخابات شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از بازی دراز، علی میر کرمی*  در یادداشتی نوشت: خدای بزرگ را خاضعانه شاکریم که با هدایت دل های مردم با بصیرت و هوشیار با حضور مقتدرانه و اگاهانه، هوشمندانه و خیره کننده و با درک عمیق سیاسی برگ زرین و پر افتخار دیگری به تاریخ پر افتخار انقلاب و میهن اسلامی افزودند.

تاریخ نشان داده است ملت عزیز ایران اسلامی همواره در بزنگاه های خطیر و حساس تاریخی، با میدان داری سرنوشت ساز، اردوگاه خصم  و جبهه معاندین نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود نموده اند. 

مهمترین مسئله در انتخابات، درک عمیق سیاسی وگزینش اصلح میباشد  که ملت ایران آن را به بهترین شکل انجا دادند و بلوغ سیاسی خود را به نمایش گذاشتند، برنده و پیروز  این حماسه ماندگار مردم هستند، امید است، منتخب ملت با تعهد وتوانمندی گام های بلندی در راستای توسعه وعزت کشور بردارد، مردم ایران اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب دامت افاضاته در عرصه سیاسی و انتخاباتی در روز 28 خرداد حماسه ای ماندگار خلق کردند و ثابت کردند در پیروی از منویات رهبری معظم نظام جلوتر  از مسئولین بوده اند در این راستا  دشمنان باتحریم و تبلیغات سوء تلاش مضاعفی را برای دلسردی مردم از حضور در انتخابات داشتند اما ملت بصیر و انقلابی و دشمن شناس ایران اسلامی بار دیگر با حضور معنا دار و اگاهانه در پای صندوق های رای معادلات دشمن را بر هم زدند و نشان دادند که بر روی ارمان های انقلاب اسلامی تاکید دارند.

انقلاب امروز شهر ها را پیموده وجدان های بیدار را به صحنه کشانده ولی این انقلاب آفت هایی او را تهدید می کند، نفوذ اندیشه های بیگانه، رخنه فرصت طلبان و تغییر جهت دادن اندیشه ها از افت انقلاب است. همچنین استحاله اندیشه های اسلامی دینی و انقلابی از افت هایی است که خود را در لاک آزادی ازاد اندیشی جای داده است دو خطر در واقع انقلاب را تهدید می کند یکی خطر داخلی و  دیگری خطر خارجی که در واقع خطر داخلی به مراتب مهمتر از خطر خارجی است خودیهای غافل به همراه جبهه ای از عناصر واخورده سیاسی و فرهنگی وضد انقلاب امروز جبهه واحدی در مقابل جبهه انقلاب دلسوزان ودلسوختگان تشکیل داده اند.

 هدف آنها القای فرهنگ بیگانه، عملکردی بسان دیده بان دشمن را به وجود اورده اند بدیهی است تا زمانی که این گروهها برای دشمن عمدا یا سهوا به فعالیت مشغولند آنان را باید افت انقلاب اسلامی شمرد این عناصر افرادی هستند که خاکریز های خودی را به تغافل  مسامحه و در برخی موارد با مصالحه خود به دشمن واگذار می نماید و به فرموده مقام معظم رهبری برای خاطر دستمالی قیصریه ای را به اتش می کشند و در خدمت دشمنان قرار می گیرند.

 

*از یادگاران دفاع مقدس/ نماینده ادوار گذشته در مجلس شورای اسلامی

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها