سرویس: سیاسی کد خبر: 410294 16:43 - 1400/03/31

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

اقتدار نظام به اقتدار رهبری است

اقتدار نظام به اقتدار رهبری است

مرصاد نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: اقتدار نظام به اقتدار رهبری است و اقتدار رهبری باعث شده دشمنان ذلیل شوند.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، با تبریک پیروزی قاطع آیت الله رئیسی به عنوان نماد مبارزه با ظلم، زور، فساد و تزویر اظهار داشت: امیدواریم ایشان در مسیر کاری خود موفق باشند.

وی با بیان اینکه به قول شهید دیالمه هر چند وقت یکبار انقلاب موجی می زند و بسیاری از ناخالصی ها را به  بیرون از جرگه انقلاب پرت می‌کند، افزود: مردم ایران بیش از ۴۰ سال است که آب دیده شده اند و می فهمند چه کسی برای خدمت و چه کسی برای خیانت آمده است.

حجت الاسلام احمدی گفت: شاید عده بسیاری در مقطع زمانی کوتاه آمدند و نام خدمت را به دوش خود یدک کشیدند اما پس از چند سال همراه مفسدین و منافقین دست به دست هم آمدند و یک صدا از حلقوم آنها بیرون آمد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد: اگرچه ولی امر مسلمین جهان امر کردند که حضور پرشکوهی در انتخابات داشته باشیم تا دشمنان سرافکنده شوند برخی دشمنان در داخل کشور با منافقین، آمریکا، اسرائیل و انگلیس برای تحریم انتخابات همصدا شدند اما مردم با حضور قاطع خود چنان تودهنی به آنها زدند که از تاریخ سیاسی ایران حذف شدند.

وی گفت: برخی از آنها فکر می‌کردند اگر در انتخابات شرکت نکنند یا به مردم بگویند شرکت نکنند مردم حرف آنها را گوش می دهند در صورتی که ذات پاک و انقلابی مردم ما با اینکه زجر دیده بودند و هشت سال از برخی دولتمردان نامردی دیدند و زیر بار فشار اقتصادی قرار گرفتند و از نحوه حکومتداری دولتمردان ناراحت بودند اما باز هم باید نام اسلام و انقلاب طبق فرمایش پیامبر اسلام(ص) بالا قرار گیرد، همه آنهایی که انتخابات را تحریم کردند را کنار زدند و مقتدرانه و با صلابت ایستادند تا آنها بدانند هیچ گاه پشت رهبرشان را خالی نمی کنند.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: رهبر در این کشور اصل است و بقیه فروعاتی هستند که اگر خود را به مقام معظم رهبری متصل کنند تا زمانی که دستشان در دست رهبر انقلاب است، ارزشمند هستند و اگر این فروعات خود را کنار بکشند مردم آنها را حذف خواهند کرد و این تجربه چهل و چند ساله ما است لذا چنین تودهنی هایی پس از این هم ادامه دارد.

وی افزود: مرسی رئیس‌جمهور مصر به ایران آمد، بی احترامی کرد و خدمت رهبر انقلاب نرفت اما هنگامی که بازگشت هم دستگیر شد و هم حکومتش از هم پاشید درحالی که بشار اسد میان گله گرگ با مقام معظم رهبری بیعت کرد و اکنون بیشترین رأی را آورده پس معلوم می شود اقتدار نظام به اقتدار رهبری است و اقتدار رهبری باعث شده دشمنان ذلیل شوند.

این مقام مسئول تصریح کرد: آنهایی که با دشمنان دین اسلام و انقلاب همنوا شدند بدانند هر کسی که از این آقا جدا شود رسوا خواهد شد و این تجربه برای آیندگان است.

حجت الاسلام احمدی گفت: رییس‌جمهور با صلابت انتخاب شده و کارنامه ای بسیار نورانی و همراه با برنامه دارد که سبب می شود بسیاری از افرادی که دنبال زر، زور، تزویر، فساد، رانت و رشوه خواری بودند بترسند و این ترس برای مزدوران، رانت خواران و مفسدین، شادی مردم را به دنبال خواهد داشت زیرا هرچه دست آنها از بیت‌المال کوتاه شود منفعت بیت المال به مردم خواهد رسید.

وی افزود: امیدواریم در این مسیر نورانی که آیت الله رئیسی شروع کردند با افرادی پاک دست، متعهد و متخصص که در بدنه دولت قرار می‌گیرند روز به روز شاهد شکوفایی ایران اسلامی باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: درباره موضوع شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز رویکرد شوراها باید شورای شهر باشد و نه شورای شهرداری.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد:  امیدواریم مطالعه دقیقی از دستور کار شورای شهر انجام شود تا با همدیگر در راه پیشرفت شهر موفق شویم.

وی افزود: در این سالها تجربه‌های مختلفی در بحث شوراهای اسلامی شهر داشتیم و متاسفانه با توجه به اینکه در ادوار گذشته برخی آقایان تخصصی در شورای شهر کار نکردند و شورای شهر را به شهرداری محدود کردند باعث سقوط فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه شدند.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: اگر آنها وظایف شورای شهر را مطالعه کنند در می‌یابند که شورای شهر نیستند بلکه شورای شهرداری هستند درحالی که می‌توانند سازمان تبلیغات، اوقاف و امور خیریه، اداره ارشاد، آب و فاضلاب و گاز را با خود همراه کنند زیرا وظیفه رسیدگی و ارتباط با آنها بر عهده شورای شهر است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر می توانند در پیشرفت کرمانشاه مطالبه‌گر باشند، عنوان کرد: اگر به این وظیفه و مطالبه عمومی پایبند باشند شاهد پیشرفت در استان کرمانشاه خواهیم بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: به عنوان متولی و دستگاه فرهنگی وابسته به رهبری مطمئن هستم همه نهادهای انقلابی نظیر بسیج و سپاه حاضر هستند با شورای شهر همکاری کنند که از قدرت آنها استفاده شود و بتوانیم وضعیت فرهنگی و ذائقه فرهنگی شهر را تغییر دهیم و به گفتمانی برای مردم کرمانشاه تبدیل کنیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها