سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 410504 10:24 - 1400/04/05

نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی:

پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب هستم

پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب هستم

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت:به عنوان عضوی از هیئت نظارت استان قطعا پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب و دغدغه مردم هستم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، در خصوص اعتراض برخی از کاندیداهای انتخاباتی نسبت به نتایج آرا و شائبه هایی از سوی مردم شهرستان، اظهار داشت: خرید و فروش رای از دوره های گذشته در سرپل ذهاب رواج یافت که بدترین شیوه غیرقانونی در جلب آرای مردمی است.

نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخابات برابر زمانبندی تعیین شده اجرا شد و فرماندار بعنوان رئیس هیئت اجرایی انتخابات بیشترین دغدغه را در برگزاری انتخابات هم بخاطر اینکه قانون را اجرا نماید و هم خدشه ای به اعتماد مردم به نظام وارد نشود داشته است.

وی تصریح کرد: تمام تلاش ما در هیئت بازرسی این بود که تمام ثبت نام کنندگان احراز صلاحیت شوند و هیچ نقشی هم در تعیین هیئت اجرایی انتخابات نداشته ام.

حیدری گفت: یقین داشته باشید که بنده به عنوان نماینده شما در مجلس شورای اسلامی و به عنوان عضوی از هیئت نظارت استان قطعا پیگیر مطالبات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر سرپلذهاب و دغدغه مردم هستم.

وی در ادامه اشاره کرد: امام جمعه سرپل‌ذهاب که به اجرای عدالت شهره خاصی در شهرستان دارد همواره پیگیر مطالبات شما و دغدغه های مردم از روز اول بوده است و قطعا توصیه های ایشان مد نظر قرار خواهد گرفت و سخنان امام جمعه یک انتظار واقعی و مطالبه بحق از مجلس انقلابی است که حتما آنرا در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهم کرد.

نماینده مرد سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: از همه کسانی که ثبت نام کردند و با حضور در این عرصه باعث ایجاد شور انتخاباتی شده و تلاش دشمنان برای تحریم انتخابات را شکست دادند و باعث آبروی خود، آبرو برای شهرستان و برای نظام شدند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی با اعلام بی طرفی در نتایج انتخابات افزود: ما به دنبال این هستیم که حق هیچکس در این انتخابات ضایع نشود لذا با ورود نهادهای امنیتی و اطلاعاتی و قضایی قطعا پیگیر مطالبات بحق مردم و نامزدهای معترض خواهیم بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها