سرویس: ورزشی کد خبر: 410513 12:16 - 1400/04/05

مشکلات موجود از دید نخبگان کرمانشاهی؛

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه: بسیاری از زنان و مردان ورزشکار بیکار هستند

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه: بسیاری از زنان و مردان ورزشکار بیکار هستند

مرصاد نیوز: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: بسیاری از زنان و مردان ورزشکار بیکار هستند و روزانه چند نفر به هیئت ورزش به دنبال پیدا کردن شغل مراجعه می‌کنند.

محمد حسین محبی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: مشکلات جامعه ورزشی از جمله هیئت کشتی فراوان است از اعزام و برگزاری مسابقات تا پرداخت حق و حقوق مربیان و قهرمانان ورزشی اما هیچ کسی کمکی نمی کند.

وی از مراجعه ورزشکاران بیکار با مدارک بالای دانشگاهی خبر داد و افزود: بسیاری از زنان و مردان ورزشکار بیکار هستند و روزانه چند نفر به هیئت ورزش به دنبال پیدا کردن شغل مراجعه می‌کنند.

محبی خاطرنشان کرد: نیمی از جمعیت کشتی گیر استان کرمانشاه بیکار هستند تما متاسفانه کسی برای آنها کاری نمی‌کند درحالی که در استانی نظیر مازندران شاهد کمک مردم و مسئولان به ورزشکاران هستیم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر بسیاری از کشتی‌گیران کرمانشاهی برای پیدا کردن شغل به پایتخت می‌روند.

این پیشکسوت ورزشی گفت: امروزه جوانان کرمانشاهی بدون داشتن شغل تنها به باشگاه ها و سالن های ورزشی می روند.

محبی تصریح کرد: استاندار و شهرداری کرمانشاه برای اشتغالزایی تعدادی از ورزشکاران کمک کردند اما تعداد ورزشکار بیکار در استان کرمانشاه بسیار است.

وی افزود: در راستای تکمیل پروژه های ورزشی نیمه کاره مدیرکل فعلی ورزش و جوانان به خوبی فعالیت می‌کند و باید نمایندگان مجلس و شورای شهر نیز به وی کمک کنند تا پروژه های در دست اقدام با توجه به بیکاری جوانان به زودی به مرحله اجرا برسد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها