سرویس: ورزشی کد خبر: 410518 13:09 - 1400/04/05

مشکلات موجود از دید نخبگان کرمانشاهی؛

مظاهری: افرادی در عرصه ورزش قرار گرفتند که تنها افتخار آنها این بود که کارت ورزشی در جیبشان داشتند

مظاهری: افرادی در عرصه ورزش قرار گرفتند که تنها افتخار آنها این بود که کارت ورزشی در جیبشان داشتند

مرصاد نیوز: یک ورزشکار کرمانشاهی گفت: متاسفانه افرادی در عرصه ورزش قرار گرفتند که تنها افتخار آنها این بود که کارت ورزشی در جیبشان داشتند و سال‌های نه چندان دور عضو جمعیت پیاده روی بودند، ورزشی نبودند و ورزش را نمی‌فهمیدند.

علی مظاهری در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: موضوع رفع مشکلات ورزشکاران هم رئیس جمهور و هم نماینده مجلس را  درگیر می کند اما مانند دیگر کشورهای دنیا که صاحب ورزش هستند باید کاری کرد که ورزش دیده شود و به ورزشکاران و محیط های ورزشی بها داده شود.

 این ورزشکار کرمانشاهی افزود: باید قهرمانان را به گونه ای در کشور نمایان کنیم که سالن‌های ورزشی مملو از جمعیت شوند.

مظاهری گفت: اکنون در شرایطی قرار دادیم که کودکان و نوجوانان نگاه می کنند که چگونه با مدال آوران در سطح استان و کشور رفتار  می‌شود پس توجه به ورزشکاران علاوه بر اینکه سبب افزایش شمار آنها خواهد شد سبب می شود ورزشکاران در سطح قهرمانی فعالیت کنند.

وی عنوان کرد: باید مجلس و دولت در این زمینه مصوبات خوبی داشته باشند و بتوانند اقداماتی را در سطح کلان انجام دهند.

این ورزشکار قهرمان تصریح کرد: مطالبات ورزشی بسیار فراوان است اما بزرگترین کاری که یک رئیس جمهور می‌تواند انجام دهد انتخاب فردی است که بتواند سکاندار ورزش در وزارتخانه باشد و نمایندگان مجلس هم به وی رای دهند تا بتواند ورزش کشور را متحول کند.

مظاهری گفت: متاسفانه افرادی در عرصه ورزش قرار گرفتند که تنها افتخار آنها این بود که کارت ورزشی در جیبشان داشتند و سال‌های نه چندان دور عضو جمعیت پیاده روی بودند، ورزشی نبودند و ورزش را نمی‌فهمیدند.

وی افزود: لابی گری ها ورزش ایران را نابود کرده بنابراین مهمترین کاری که رئیس جمهور می‌تواند انجام دهد این است که در کابینه اش فردی را قرار دهد که ورزشی باشد و درد ورزش را بفهمد و بتواند به ورزش کمک کند.

مظاهری خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم ورزش در استان و در سطح کلان پیشرفت کند باید ورزش نماها را از عرصه ورزش دور کنیم و قهرمان هایی که خانه نشین شدند به گود آوریم در غیر این صورت آب در هاون کوبیدن است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها