سرویس: ورزشی کد خبر: 411223 12:48 - 1400/04/22

بانوی ورزشکار کرمانشاهی در گفتگو با مرصاد:

تیم راگبی برای اعزام به مسابقات برون مرزی اسپانسر ندارد/ انتظار داریم مسئولان پاداش ها را افزایش دهند

تیم راگبی برای اعزام به مسابقات برون مرزی اسپانسر ندارد/ انتظار داریم مسئولان پاداش ها را افزایش دهند

مرصاد نیوز: یک بانوی ورزشکار کرمانشاهی گفت: تیم راگبی برای اعزام به مسابقات برون مرزی اسپانسر ندارد و اسپانسر برای برگزاری مسابقات کبدی نیز بسیار کم است.

آزاده صیدی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: بانوان ورزشکار به ویژه در رشته های راگبی و کبدی اسپانسری برای حضور در مسابقات لیگ و قهرمانی کشور ندارند.

این ورزشکار کرمانشاهی افزود: تیم راگبی برای اعزام به مسابقات برون مرزی اسپانسر ندارد و اسپانسر برای برگزاری مسابقات کبدی نیز بسیار کم است.

صیدی گفت: قرارداد مالی بنده به عنوان بازیکن ملی پوش که از نظر دیگران یکی از بهترین بازیکنان هستم دو میلیون تومان است.

وی عنوان کرد: آقای روحانی که سکه های جاکارتای ما را به حواله  تبدیل کرد و نصف نصف آن را پرداخت کرد اما از رئیس جمهور جدید تقاضا داریم نگاه بهتری به بانوان به ویژه کبدی کاران داشته باشد که مدال آور هستند و در بازی های آسیایی اول شدند و در بازی‌های بعدی آسیایی هم افتخار آفرینی خواهند کرد.

این کبدی کار کرمانشاهی تصریح کرد: بانوان ورزشکار در رشته کبدی شغلی ندارند و بیشتر زمان خود را در اردوهای تیم ملی صرف می‌کنند انتظار داریم مسئولان پاداش ها را افزایش دهند و آنچه قول می دهند را کاهش ندهند.

صیدی خاطرنشان کرد: رسیدگی فدراسیون در بازی ها و اردوهای تیم ملی خوب است اما هزینه تهیه جوائز بر عهده وزارت ورزش است که متاسفانه بسیار کم است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها