سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 411765 20:22 - 1400/05/04

فرماندار سنقروکلیایی:

اشتغالزایی جوانان کمتر از جهاد در دوران دفاع مقدس نیست

اشتغالزایی جوانان کمتر از جهاد در دوران دفاع مقدس نیست

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی گفت: اشتغالزایی جوانان کمتر از جهاد در دوران دفاع مقدس نیست و نقش مجوعه فنی و حرفه ای در این راستا به عنوان جهادگران این عرصه قابل تقدیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، صبح امروز به ریاست فرماندار سنقروکلیایی و با حضور مسئولین ذیربط جلسه شورای مهارت شهرستان به مناسبت هفته ملی مهارت وآموزش های فنی و حرفه ای در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان برگزار شد.

غلامرضا مرتضوی در این جلسه با تبریک روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای و گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد از تلاش های مجموعه و کارکنان فنی و حرفه ای شهرستان تقدیر کرد.

 فرماندار سنقروکلیایی گفت: اشتغالزایی جوانان کمتر از جهاد در دوران دفاع مقدس نیست و نقش مجوعه فنی و حرفه ای در این راستا به عنوان جهادگران این عرصه قابل تقدیر است.

وی افزود: مهارت یکی از موضوعات بسیار مهمی است که می تواند در تولید اشتغال و رفع برخی از مشکلات اجتماعی که با این موضوع ارتباط مستقیم دارد، کمک کند.

مرتضوی ادامه داد: در صورتی که زمینه های اشتغال بیشتر فراهم شود تولید و اقتصاد نیز در هر منطقه ای رونق می‌گیرد.

فرماندار سنقروکلیایی همچنین تاکید کرد: در راستای اشتغالزایی هدفمند، بایستی رشته های نوین و جدید مورد نیاز جامعه و مرتبط با سلایق جوانان در نظر گرفته شود که فنی و حرفه ای در این زمینه نقش موثری دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها