سرویس: تازه های سایت کد خبر: 411808 16:13 - 1400/05/05

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

تداوم راه شهدا باعث عزتمندی و اقتدار کشور شده است

تداوم راه شهدا باعث عزتمندی و اقتدار کشور شده است

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، شهدای والامقام را مظهر، اقتدار، عزت، افتخار و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: تداوم راه پرافتخار آنها باعث عزتمندی و اقتدار کشورمان در مجامع بین المللی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در دیدار با خانواده شهیدان باباخانی و پیری اظهار داشت: انقلاب ما در نتیجه ثمره خون مطهر شهیدان است که مقابل دشمنان ایستادگی کرده و بر دسیسه های آنان غلبه کرده است.

وی ادامه داد: سال های طولانی است که تهدید و تحریم دشمنان انقلاب به سرکردگی آمریکای جنایتکار نه تنها ملت ایران را از پا درنیاورده بلکه استقامت آنها را افزون تر کرده است.

سردار جاویدان افزود: جمهوری اسلامی در سایه همین تهدیدها و تحریم ها بود که توانست روز به روز بر قدرت خود افزوده و شرایطی ایجاد کند تا امروز به عنوان یک قدرت جهانی در بسیاری زمینه ها مطرح باشد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: این قدرت به برکت خون مطهر شهدا ایجاد شده است که باید آن را پاس بداریم.

وی در ادامه با تجلیل از استقامت و ایستادگی خانواده های معظم شهدا و جانبازان سرافراز، گفت: در این سال ها آنها مرارت های زیادی متحمل شدند اما بدون اینکه مشکلات بتواند آنها را مغلوب کند همواره پای نظام و انقلاب و ارزش های آن ایستادند.

سردار جاویدان همچنین بر حل مشکلات آنها از جمله مسکن و معشیت تاکید کرد و گفت: تا زمانی که راه شهدا در کشور ادامه دارد و این آب و خاک جانبازان سرافرازی را در خود می بیند دشمنان هرگز به اهداف و برنامه های خود نمی رسند.

این مقام عالیرتبه انتظامی در پایان از آمادگی کامل پلیس برای خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان سخن گفت و تاکید کرد: اگر بتوانیم باری را از دوش آنها برداریم لحظه ای از انجام این کار دریغ نخواهیم کرد.

در پایان این دیدارها با اهدای لوح و هدایایی از خانواده های شهیدان باباخانی و پیری تجلیل شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها