سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 412775 20:55 - 1400/06/01

فرماندار سنقروکلیایی خبر داد؛

افتتاح و کلنگ زنی ۷۵ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۳ میلیارد تومان در سنقروکلیایی

افتتاح و کلنگ زنی ۷۵ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۳ میلیارد تومان در سنقروکلیایی

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی گفت: تعداد ۷۵ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ١۲۳میلیارد تومان درهفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، غلامرضا مرتضوی با گرامیداشت هفته دولت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی، باهنر و 26 هزار شهید دولت ، اظهار داشت: تعداد ۵۵ طرح آن با اعتبار بالغ بر ٣٩ میلیارد تومان افتتاح می شود.

فرماندار سنقروکلیایی ادامه داد: همچنین به همین مناسبت عملیات اجرای ۲۰طرح نیز با اعتبار بیش از  ۸۴میلیارد تومان در این شهرستان آغاز خواهد شد.

وی افزود: این طرح ها شامل طرح های گازرسانی به واحد های صنعتی، عمران روستایی، طرح های جهاد کشاورزی، عمران شهری، بنیاد مسکن، راهداری، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و آب و فاصلاب است.

مقام عالی دولت در شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه اقدامات و اطلاع‌رسانی های این ایام از طریق صداوسیما و فضای مجازی صورت می گیرد، افزود: امسال به علت شیوع ویروس کرونا و با توجه به نظر کارشناسان حوزه بهداشت و درمان تمهیدات لازم در نظر گرفته شده تا برنامه های این ایام را بدون تجمعات و گردهمایی عمومی و بارعایت پروتکل های بهداشتی و اطلاع‌رسانی با استفاده از بسترهای ارتباطی و متناسب با ایام عزاداری اجرا شود.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی، گلباران مزار شهدا و... از برنامه هایی است که در هفته دولت در سنقرو کلیایی اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها