سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 413351 10:55 - 1400/06/20

نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس:

دولت برای امهال وام ها باید سریعتر اقدام کند/ مردم نیازمند توجه ویژه مسئولین هستند

دولت برای امهال وام ها باید سریعتر اقدام کند/ مردم نیازمند توجه ویژه مسئولین هستند

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب گیلانغرب قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت برای امهال وام ها باید سریعتر اقدام کند، گفت: مردم نیازمند توجه ویژه مسئولین هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: پس از گذشت قریب به ۴ سال از زلزله سال ۹۶ در شهرستانهای حوزه انتخابیه بیش از ۴۰ اداره از حادثه زلزله هنوز بازسازی به شکل کامل انجام‌نشده و نیاز به بازسازی و تعمیر دارند. 

نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی ضمن یادآوری اینکه دولت اولویت ساخت را برای مردم در نظر گرفت، گفت: برای امهال وام های زلزله علی رغم اینکه دولت ابلاغ کرد مصوب کرد با کمال تاسف بانک مرکزی و برخی از بانک ها، منتظر سامانه ای هستند که باید تعریف شود ضرورتا و ترجیحا بانک مرکزی و دیگر بانک های استان باید تلاش کنند و هر چه سریعتر به نتیجه ای ختم شود.

وی ادامه داد: با امهال وام زلزله، بسیاری وام های ازدواج و دریافت وام های بعدی آسانتر انجام می شود بنابراین بانک های عامل استان با ارائه وام های کم بهره نیاز مردم را برطرف کنند.

 حیدری تاکید کرد: مردم نیازمند حمایت دولت هستند و مسئولین باید توجه ویژه ای داشته باشند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها