سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 413360 13:23 - 1400/06/20

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب خبرداد:

تصویب بیش از 44 میلیارد تومان در حوزه های طرح تکمیل و توسعه در سرپل ذهاب

تصویب بیش از 44 میلیارد تومان در حوزه های طرح تکمیل و توسعه در سرپل ذهاب

مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: کمیته برنامه ریزی سوم شهرستان سرپلذهاب، اعتبارات ۴۴ میلیارد و ۳۹۱ میلیون تومان در حوزه های طرح تکمیل و توسعه تصویب کرده است‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، نادر نورایی در حاشیه جلسه کمیته برنامه ریزی در شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: کمیته برنامه ریزی سوم شهرستان سرپلذهاب، اعتبارات ۴۴ میلیارد و ۳۹۱ میلیون تومان در حوزه های طرح تکمیل و توسعه تصویب کرده است‌.

 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: اعتباراتی هم برای آب های روستایی به مبلغ ۳۰۰ میلیون و برای راههای روستایی ۳۲ میلیون و همچنین  آب‌های عشایری ۸ میلیون، در نظر گرفته شده که تصویب شده است.

  وی افزود: در مجموع با اعتصاب کل اعتبارات مرحله کمیته برنامه ریزی بالغ بر ۶۶ میلیارد تومان در شهرستان سرپل ذهاب تصویب و ابلاغ  شد که این اعتبارات ‌مناسب و ملی است که در حوزه بنیاد مسکن و طرحهای پیوست قانون انجام می‌شود.

نورایی خاطر نشان کرد: اعتباراتی هم در حوزه زلزله به دستگاه‌ها در نظر گرفته اند که حدود هفت میلیارد تومان است.  

وی تصریح کرد: ۳ کتابخانه در شهرستان‌های سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی و گیلانغرب هم  ۱و نیم میلیارد اعتبار در نظر گرفته شده است و همچنان پروژه های دیگری در دست اقدام است که اعتبارات آنها هم جمع بندی میشود که در آینده اعلام می‌کنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها