سرویس: اجتماعی کد خبر: 413370 00:27 - 1400/06/21

گزارش تصویری؛

رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امام علی (ع) بسیج در اسلام آبادغرب برگزار شد

رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امام علی (ع) بسیج در اسلام آبادغرب برگزار شد

مرصاد نیوز: رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امام علی (ع) بسیج در منطقه عمومی رزمایش اسلام آبادغرب برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر،  رزمایش تمرینات تاکتیکی گردان های امنیتی امام علی (ع) بسیج با حضور بسیجیان و یگان های آموزش و پشتیبانی سپاه شهرستان اسلام آبادغرب در منطقه عمومی رزمایش با اجرای فنون رزم و عملیات های تاکتیکی برگزارشد.

سرهنگ پاسدار ارسلان سلطانقلی اظهار داشت: در این رزمایش راهپیمایی و کوهپیمایی گردان های امنیتی امام علی(ع) شهرستان اسلام آبادغرب به منظور ارتقاء آمادگی جسمانی نیرو های گردان، ارتقاء و توان فرماندهی و مدیریت گردان(جابجایی،انتقال گردان و ستون کشی) اجرا می گردد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام آبادغرب عنوان کرد: نمایش اقتدار و حضور فعال بسیجیان در ارتفاعات جهت پیشگیری از وقوع ناهنجاری های اجتماعی و ارتقاءسطح نشاط و شادابی نیروهای بسیج از دیگر اهداف این رزمایش می باشد.

 

 

سرهنگ سلطانقلی گفت: در این رزمایش دو روزه  علاوه بر تمرینات تاکتیکی، گردان های شهر اسلام آبادغرب و حمیل آموزش میدان تیر عمومی و تخصصی و پیمایش ۱۰ کیلومتر و راهپیمایی در مسیرهای هموار  را گذراندند.

فرمانده سپاه شهرستان گفت: برگزاری اردوی ۳ روزه عملی دوره تکمیلی گردانهای بیت المقدس از دیگر برنامه های اجرا شده با همت معاونت آموزش ناحیه اسلام آبادغرب است.

گفتنی است؛ حجت الاسلام موسوی امام جمعه و حیدری فرماندار اسلام آبادغرب در خاتمه این رزمایش با حضور در منطقه عمومی تمرینات به فرماندهی ناحیه و فرماندهان میدان در این رزمایش خداقوت گفتند.

 

 

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها