سرویس: اجتماعی کد خبر: 413474 19:33 - 1400/06/23

با حضور فرماندار شهرستان سنقروکلیایی؛

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد

مرصاد نیوز: به ریاست فرماندار سنقروکلیایی پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، صبح امروز به ریاست فرماندار سنقروکلیایی و مسئولین ذیربط پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات شهرداری سنقر برگزار شد.

 غلامرضا مرتضوی در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات آموزش و پرورش در این حوزه بر توجه ویژه به مسئله بازسازی مدارس شهرستان تاکید کرد.

فرماندار سنقروکلیایی در ارتباط با نحوه برگزاری کلاس ها در سال آموزشی جدید گفت: کیفیت برگزاری کلاس به صورت حضوری در مقایسه با برگزاری آنلاین بسیار متفاوت است اما در بحث تصمیم گیری در این خصوص منوط به تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا هستیم.

وی ادامه داد: در صورت تصمیم گیری در خصوص برگزاری حضوری کلاس ها از تمام امکانات و ظرفیت شهرستان در این زمینه استفاده خواهد شد.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان افزود: پیشنهادات افراد با تجربه و متخصص، باعث ارتقای این حوزه می‌شود لذا از این پیشنهادات باید نهایت استفاده شود.

وی اهمیت به مسائل فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و گفت: نقش والدین، مربیان و معلمین در این زمینه با وجود کرونا بسیار  کارساز و پر اهمیت است. در شهرستان دانش آموزان موفق در سطح کشوری داریم که این ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی است که باید نهایت استفاده شود.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها