سرویس: اجتماعی کد خبر: 413482 23:49 - 1400/06/23

تجلیل از مدیران نیکوکار طرح "مدارس همدل "شهرستان اسلام آبادغرب

تجلیل از مدیران نیکوکار طرح "مدارس همدل "شهرستان اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: با حضور رئیس کمیته امداد و مدیر آموزش وپرورش شهرستان اسلام آبادغرب از مدیران چهار مدرسه در طرح "مدارس همدل "شهرستان اسلام آباد غرب تجلیل بعمل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از  اسلام آباد خبر ، آئین تجلیل از ۴مدرسه نیکوکار شرکت کننده در طرح مدرسه همدل ، امروز با حضور رئیس کمیته امداد شهرستان اسلام  آبادغرب و عبدی مدیر اداره آموزش وپرورش برگزار شد.

محمد بیگزاده رئیس کمیته امداد شهرستان اسلام آباد غرب، در این جلسه با ابراز خرسندی از ارتباط کمیته امداد با اداره آموزش وپرورش شهرستان اظهار داشت: رضایتمندی مددجویان تحت حمایت که فرزندانشان در طرح مدارس همدل در مدارس فاطمه الزهرا سلام الله، هاجر،نمونه دولتی شهید آوینی و فرزانگان حضور دارند نشان می دهد این طرح موفق است و باید جهت استمرارآن همت گمارد و انشاالله سال جدید هم بتوانیم دانش آموزان بیشتری را در مجموعه آموزش وپرورش شهرستان مورد حمایت قرار دهیم.

 مجتبی عبدی مدیر آموزش وپرورش شهرستان اسلام آبادغرب نیز گفت: ظرفیت و تعامل مدیران مدارس در زمینه ارتباط با نهادهای حمایتی خصوصا کمیته امداد بسیار زیاد است و اعلام آمادگی خود را در خصوص هرگونه همکاری و مساعدت با کمیته امداد را دارد.

در ادامه هریک از مدیران مدارس طرح همدل گزارشی از اقدامات و تجربیات صورت گرفته به دانش آموزان تحت حمایت در این زمینه را ارائه کردند.

در پایان با اهداء هدایایی از جمله قطعه فرش متبرک آستان قدس رضوی و لوح تقدیر از مدیران طرح مدارس همدل تجلیل بعمل آمد.

 

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها