سرویس: اجتماعی کد خبر: 413483 07:17 - 1400/06/24

در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی؛

پایگاه واکسیناسیون رانندگان تاکسی کرمانشاه در اختیار عموم همشهریان قرار گرفت

پایگاه واکسیناسیون رانندگان تاکسی کرمانشاه در اختیار عموم همشهریان قرار گرفت

مرصاد نیوز: قائم مقام سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه از عمومی شدن پایگاه واکسیناسیون ویژه رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمانشاه در ترمینال شهید کاویانی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه، محمد مهدی احمدی، قائم مقام سازمان گفت: در راستای کمک به اجرای طرح شهید سلیمانی و سرعت گرفتن واکسیناسیون، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مرکز واکسیناسیون ویژه رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمانشاه در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت.

وی بیان داشت: اجرای این طرح ضمن تسریع در روند تزریق واکسن کرونا، تعداد زیادی از جامعه هدف واکسیناسیون در شهر کرمانشاه در کمترین زمان ممکن علیه این ویروس واکسینه می شوند.

محمد مهدی احمدی با اشاره به شرایط مرکز واکسیناسیون خودرویی ویژه رانندگان تاکسی واقع در ترمینال شهید کاویانی ایستگاه مینی بوس رانی افزود: در این مرکز تزریق واکسن از ساعت8 صبح الی 13 انجام و مراجعین بدون پیاده شدن از خودرو می توانند واکسن کرونا دریافت کنند.

قائم مقام سازمان در پایان به همشهریان توصیه کرد: با وجود تزریق واکسن کماکان کرونا را جدی بگیرند و برای حفظ سلامتی خود و دیگران ضمن پرهیز از این عادی انگاری این بیماری دستورالعمل های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها