سرویس: تازه های سایت کد خبر: 413492 09:38 - 1400/06/24

با پیگیری مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه؛

تمامی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه واکسینه خواهند شد

تمامی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه واکسینه خواهند شد

مرصاد نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با تاکید بر اهمیت سلامت دانشجویان و علاقمندان به تحصیلات عالیه در دانشگاه، از تسهیلات جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه برای واکسیناسیون نو دانشجویان به محض ثبت نام قطعی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از واحد کرمانشاه ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه اظهار کرد: با هماهنگی انجام شده  با استان و بهره بردن از دو مرکز واکسیناسیون مستقر در دانشکده علوم پزشکی و پیراپزشکی  این دانشگاه واقع در باغ نی همچنین مرکز واکسیناسیون شماره 2 واقع در سایت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی تمامی نو دانشجویان پس از ثبت نام قطعی می توانند بلافاصله علیه بیماری منحوس کرونا واکسینه شوند.

وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با ایجاد تمهیدات مناسب آماده است به محض تایید ستاد ملی کرونا به صورت حضوری و با رعایت تمامی تدابیر لازم بهداشتی،  کلاس های تئوری و عملی را برگزار کند در غیر اینصورت نیز با بستر مناسب ایجاد شده همانند سال گذشته تا زمان تایید این ستاد کلاسها به صورت مجازی برگزار می شوند. 

دکتر فرهاد گلمحمدی به این نکته مهم اشاره کرد که: آماده ایم در صورت نیاز نسبت به واکسیناسیون تمامی نو دانشجویان تمامی دانشگاههای استان در دو مرکز واکسیناسیون اقدام کنیم و هدف دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه خدمت رسانی به مردم استان است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ثبت نام قطعی نو دانشجویان دکترای تخصصی واحد کرمانشاه از روز شنبه بیستم شهریور آغاز شده است و از ابتدای مهر ماه نیز ثبت نام  قطعی سایر مقاطع آغاز خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها