سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 413505 12:03 - 1400/06/24

تشریح گزارش عملکرد نیروی انتظامی سرپلذهاب در دستگیری سارقین کابل برق

تشریح گزارش عملکرد نیروی انتظامی سرپلذهاب در دستگیری سارقین کابل برق

مرصاد نیوز: فرماندهی انتظامی شهرستان سرپلذهاب عملکرد انتظامی سرپلذهاب در دستگیری سارقین کابل برق را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: نظر به سرقت های سیم برق در سطح کشور به تبع آن در سطح استان و شهرستان، انتظامی سرپل ذهاب در راستا پیشگیری و مبارزه با سارقین، کشف سرقت و اموال دولتی با انجام اقدامات خاص و مکلف نمودن ادارات و ارگانها به ویژه اداره برق در راستای پیشگیری از جرائم و تعویض سیم های مسی برابر مصوبات شورای  عالی کشور که تاکنون در سرپلذهاب درصد کمتری در خصوص تعویض کابل های مسی و نصب کابل خود نگهدار که فاقد ارزش ریالی  کمتری بوده انجام شده است.

رئیس پلیس شهرستان سرپلذهاب افزود: عوامل انتظامی شهرستان با توجه به سرقت های متعدد از ابتدا سال تا کنون در سطح منطقه با اقدامات ویژه عملیاتی انتظامی تعداد ۲۷ نفر سارق با هویت معلوم شناسایی و دستگیر کرده است.

وی بیان کرد: متهمین در بازجویی های فنی و تخصصی صورت گرفته به ۵۵ فقره سرقت کابل برق معترف گردیده، متهمین جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی گردیدند.

رضایی ضمن هشدار به کلیه ادارات و ارگان ها سرپل ذهاب در خصوص نگهداری و صیانت از اموال دولتی خود، تاکید داشت که نیرو انتظامی در برخورد با سارقان ، مجرمین و افراد مخل امنیت مقتدرانه انجام وظیفه نموده و از هیچ کوشش در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی دریغ نخواهد کرد. و از عموم مردم این شهرستان تقاضای همکاری در راستا ریشه کن نمودن این معضل شناسایی و دستگیری سارقین را داشته است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها