سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 413512 16:02 - 1400/06/24

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی است/ تکلیف ما حمایت از این دارایی ملی است

دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی است/ تکلیف ما حمایت از این دارایی ملی است

مرصاد نیوز: غلامرضا مرتضوی فرماندار سنقروکلیایی گفت: دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی و برگ زرینی در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی در جلسه هماهنگی نکوداشت هفته دفاع مقدس که با حضور مسئولین ذیربط برگزار شد گفت: تکلیف و وظیفه ما در این برهه زمانی حمایت و زنده نگه داشتن این دارایی ملی است.

وی ادامه داد: امروز هم دفاع مقدس در حوزه های مدیریتی، اقتصادی، سیاسی و از همه مهتر فرهنگی ادامه دارد.

فرماندار سنقروکلیایی تصریح کرد: دفاع مقدس به عنوان گنجینه ای تمام نشدنی برای عصر کنونی و آیندگان است و بازخوانی، بازشناسی و تدوین نقشه راه بر اساس تجربه های دوران دفاع مقدس ضروری است.

مرتضوی در ادامه افزود: دفاع مقدس یک گواهی شد برای تاریخ، که ملت ها میتوانند حتی با دست خالی از هویت و آرمان های خود دفاع کنند.

سرهنگ خسروی فرماندهی سپاه ناحیه سنقر نیز در این جلسه گفت: ما هر چه داریم از برکات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است.

وی افزود: ملت ما در در زمان جنگ تحمیلی با همدلی و رهبری امام(ره) عملیات های بسیار پیچیده ای در برابر ارتشی که از جانب  خیلی از کشور ها حمایت میشد انجام داد و سربلند شد.

خسروی با اشاره به اینکه اقتدار امروز کشور ما با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست گفت: اکنون دستاورد های ما از جمله در حوزه نظامی توسط دشمنان قابل انکار نیست و به خوبی می‌دانند توان جولان و رویارویی با کشور ما را ندارند.

تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای شهرستان، تجلیل از مدافعان سلامت و اجرای برخی از برنامه ه در فضای مجازی و برنامه های متنوع دیگر از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان است.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها