سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 413520 09:42 - 1400/06/25

فرمانده سپاه ناحيه صحنه:

دفاع مقدس گنجينه ای بزرگ برای ملت ايران است

دفاع مقدس گنجينه ای بزرگ برای ملت ايران است

مرصاد نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: دفاع مقدس گنجينه ای بزرگ برای ملت ايران است كه با مرور از هر نقطه آن می توان درس های زيادی آموخت و آن را به كار برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سرهنگ پاسدار مسعود کاظمی در گفتگو با امروله عنوان کرد: دفاع مقدس گنجينه ای بزرگ برای ملت ايران است كه با مرور از هر نقطه آن می توان درس های زيای آموخت و آن را به كار برد. 

وی با بيان اينكه عزت و اقتدار اكنون ايران اسلامي مرهون هشت سال دفاع مقدس است، خاطر نشان كرد: دفاع مقدس از بارزترين موفقيت ها و نقطه عطف تاريخ جمهوری اسلامی است كه كشور ايران را در تمامی عرصه ها بيمه كرده است. 

فرمانده سپاه ناحيه صحنه در ادامه با بيان اينكه دفاع مقدس به عنوان يك الگو بايد به نسل های آينده انتقال يابد افزود: دفاع مقدس و شهدا جنگ تحميلی با خون خود به ما درس ولايت پذيری، آزداگی و ايثار آموختند و امروز ما به عنوان مسئولين وظيفه داريم با يك برنامه ريزی دقيق و منظم به دفاع از دستاوردهای شهيدان بپردازيم. 

وی افزود: ويژه برنامه هاي هفته گراميداشت دفاع مقدس شهرستان صحنه با هدف افزايش روحيه مقاومت، فداكاری و شهادت طلبی و نيز پاسداشت مقام والاي شهدا، ايثارگران و نقش آفرينان دفاع مقدس طراحي شده است. 

سرهنگ کاظمی تصريح كرد: ارتقا سطح آگاهی مردم نسبت به وقايع و حماسه های دفاع مقدس و تبليغ و انتقال فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان كشور از ديگر اهداف اجراي برنامه هاي هفته دفاع مقدس در شهرستان صحنه است. 

وی با بيان اينكه برنامه هاي هفته دفاع مقدس شهرستان صحنه همزمان با سراسر كشور از روز 31 شهريور آغاز خواهد شد، افزود: برگزاري نشست هاي سياسي و بصيرتي به صورت فضای مجازی، برگزاري مسابقات مختلف ورزشي و فرهنگي، ويزيت رايگان بيماران مناطق محروم ، عطر افشانی و گلباران مزار شهدا و ديدار با خانواده معظم شهدا از جمله برنامه هاي اجرايی هفته گراميداشت دفاع مقدس در شهرستان صحنه است. 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها