سرویس: سیاسی کد خبر: 413632 00:14 - 1400/06/28

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

مردم برای تغییر رای دادند/ خواستار تسریع در تغییر مدیریت اجرایی استان کرمانشاه هستم

مردم  برای تغییر رای دادند/ خواستار تسریع در تغییر مدیریت اجرایی استان کرمانشاه هستم

مرصاد نیوز: عضو هئیت رئیسه مجلس در واکنش به صحبت یکی از نمایندگان کرمانشاه مبنی بر ابقا استاندار فعلی، گفت: به عنوان نماینده مردم کرمانشاه حتما خواستار تسریع در تغییر مدیریت اجرایی در استان هستم.

محمد رشیدی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد نیوز در خصوص مطالب مطرح شده در خصوص ابقاء استاندار کرمانشاه اظهار داشت: به عنوان نماینده مردم کرمانشاه این موضوع را چنین مطرح می کنم که مردم در انتخابات شرکت کردند و برای تغییر رای دادند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم نسبت به عملکرد دولت قبل انتقاد جدی دارند، مشکلات معیشتی و اقتصادی شدیداً موجب نارضایتی مردم شد و به یقین رای مردم به آیت الله رئیسی برای تغییر در سیستم اجرایی و مدیران اجرایی در کل کشور بوده است.

وی خاطر نشان کرد: البته ملاک شایسته سالاری است و در این بحثی نداریم اما مطالبی را که رئیس‌جمهور در این خصوص داشتند، فرمودند شاخص‌های ما برای انتصاب نیروهای اجرایی انقلابی‌گری، روحیه جهادی، توانمندیهای اجرایی و مردمی بودن است.

رشیدی گفت: به طور طبیعی در همه دوره‌ها با تغییر رئیس جمهور تغییر مدیریتی کلان در کشور نیز اتفاق افتاده و اکثر استاندارها و وزرا نیز تغییر کردند و این طبیعت کار و خواست ما نمایندگان نیز هست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این خصوص هر نماینده مستقل است و نظر خود را راساً ابراز می کند و در ابراز نظرات و آرا به هیچکس وکالت نمیدهیم.

وی گفت: بنده به عنوان نماینده مردم کرمانشاه حتما خواستار تسریع در تغییر مدیریت اجرایی  استان هستم و امیدوارم که این اتفاق به زودی رخ دهد و کام مردم با خدمات ویژه دولت انقلابی شیرین شده و مشکلات برطرف شود.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها