سرویس: تازه های سایت کد خبر: 414116 20:31 - 1400/07/08

رئیس سازمان آتشنشانی شهرداری کرمانشاه:

بافت فرسوده شهر کرمانشاه پاشنه آشین امداد رسانی است

بافت فرسوده شهر کرمانشاه پاشنه آشین امداد رسانی است

مرصاد نیوز: رئیس سازمان آتشنشانی شهرداری کرمانشاه گفت: بافت فرسوده شهر کرمانشاه پاشنه آشین امداد رسانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس فرهاد فرهودی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه در مراسم تجلیل از آتش نشانان که بمناسبت روز آتش نشان در سالن شهدای دولت و با حضور استاندار کرمانشاه، سرپرست شهرداری و دیگر مسئولین برگزار شد اظهار داشت: در مراسم امروز بدلیل ضرورت حضور نیروها در ایستگاه تعداد کمی از آتش نشانان حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی شهرداری کرمانشاه 280 پرسنل دارد که 250 نفر آنان عملیاتی است افزود: اکنون 11 ایستگاه در سطح کرمانشاه فعال است که احداث ایستگاه‌های جدید آتش نشانی یک ضرورت برای شهر کرمانشاه است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه شهر کرمانشاه باید حداقل 30 ایستگاه آتش نشانی داشته باشد گفت: درخواست داریم که از طریق مسکن و شهرسازی زمین های جهت احداث ایستگاه در اختیار سازمان قرار گیرد.

خرید خودروهای اطفای سبک جهت بافت فرسوده درخواست دیگر رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از استاندار کرمانشاه بود.

فرهودی در پایان با بیان اینکه بودجه دهیاری های که توان جذب و اقدام را ندارند به سازمان آتش نشانی تخصیص یابد تصریح کرد: اکنون جهت تاییده پایان کار ساختمان در پایان کار به آتش نشانی مراجعه می‌شود اما لازم است قبل از صدور پروانه ساخت از آتش نشانی استعلام گرفت که تا انتها در کنار آنان باشیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها