سرویس: اجتماعی کد خبر: 414463 23:02 - 1400/07/20

دادستان سنقروکلیایی خبرداد:

ورود دادستانی سنقر به موضوع گرانی در بازار/بازدید های سرزده از اصناف استمرار می یابد

ورود دادستانی سنقر به موضوع گرانی در بازار/بازدید های سرزده از اصناف استمرار می یابد

مرصاد نیوز: دادستان سنقروکلیایی گفت: در راستای کنترل قیمت، گرانفروشی و برخورد با متخلفان عصر امروز بصورت سرزده با حضور مسئولین امر، برخی از اصناف شهرستان سنقروکلیایی مورد بازرسی قرار گرفت.

دکتر حامد‌ صادقی‌ سطری در گفتگو با خبرنگار مرصاد نیوز اظهار داشت: در راستای کنترل قیمت ، گرانفروشی و برخورد با متخلفان عصر امروز بصورت سرزده با حضور مسئولین امر، برخی از اصناف شهرستان سنقروکلیایی مورد بازرسی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : حسب دستور ویژه رئیس محترم دستگاه قضا مبنی بر ورود دادستانی ها به مسئله گرانی بازار ، بازرسی از اصناف‌ شهرستان سنقروکلیایی با حضور مسئولین امر به جدیت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه تاکید داشت : بازدید های سرزده از اصناف شهرستان سنقروکلیایی در دستور کار قرار دارد و در این راستا با مسئولین امر که در راستای نظارت بر بازار کوتاهی و ترک فعل داشته باشند با قاطعیت برابر با قانون برخورد خواهد شد.

صادقی سطری در ادامه افزود : با توجه به وظیفه‌ای که قانونگذار به عهده مجموعه دادسرا گذاشته است یکی از دغدغه‌های اصلی این مجموعه نظارت بر قیمت‌ها و ساماندهی بازار است.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در بازار وجود دارد و این مشکلات را قبول داریم و به دنبال این هستیم تا وضعیت را با همکاری نهادهای مربوطه و متولی ساماندهی کنیم ادامه داد: با توجه به دستورالعمل ریاست قوه قضائیه در ارتباط با برخورد با مسائلی که ترک فعل محسوب می‌شود در این حوزه نیز ورود کرده و مسئولانی را که مسائل را جدی نگرفته و کوتاهی و اهمال داشته باشند برخورد کرده تا بتوانیم این مشکلات را ساماندهی کنیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها