سرویس: اجتماعی کد خبر: 414518 13:29 - 1400/07/22

امام جمعه شهرستان پاوه در کنگره بزرگداشت چهارمین شهید محراب:

مردم فهیم کشور ما با زمان شناسی و استقامت کنار هم ایستاده اند / در این چهار دهه سوخته ایم اما با ظالمان نساخته ایم

مردم فهیم کشور ما با زمان شناسی و استقامت کنار هم ایستاده اند / در این چهار دهه  سوخته ایم اما با ظالمان نساخته ایم

مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان پاوه گفت: مردم فهیم کشور ما با زمان شناسی و استقامت در کنار هم ایستاده اند و از انقلاب و اسلام پاسداری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،ملا قادر قادری در کنگره بزرگداشت چهارمین شهید محراب شهید آیت الله اشرفی اصفهانی  با اشاره حدیثی از پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: به حمد خدا در طول گذشت بیش از ۴۰ سال از عمر انقلاب ملت ایران در سایه رهبری عالمانه و هوشیاری مردم و حضور علمای فریقین علی رقم جزر و مدهای مختلف در مقابل ظلم ظالمان ایستاده ایم.

امام جمعه شهرستان پاوه افزود: مردم فهیم کشور ما با زمان شناسی و استقامت در کنار هم ایستاده اند و از انقلاب و اسلام پاسداری می کنند.

وی خاطر نشان کرد: مردم ما از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به خصوص مرزنشین ها در ۴ دهه گذشته به حقیقت سوخته ایم اما با ظالمان نساخته ایم و این همبستگی در زندگی یک ملت بسیار مهم است.

ماموستا قادری در ادامه به مشکلات معیشتی و آمار بالای طلاق و سرقت اشاره کرد و گفت: از دولت کریمه آقای رئیسی درخواست داریم هرچه سریعتر به این موضوع ورود پیدا کنند.

امام جمعه پاوه در بخش دیگری از سخنانش چهارمین شهید محراب را عالمی عامل، زمان شناس، متواضع و وحدت خواه معرفی کرد و اظهار داشت: این بزرگوار در کرمانشاه در کنار علمای استان همچون شهید حاج آخوند، شهید عراقی، مرحوم زرندی، ماموستا محمدی، ماموستا ربیعی و ... در دفاع از انقلاب و مقاومت در مقابل ظلم دولت بعث عراق کوتاهی نکرد.

وی خاطر نشان کرد: شهید اشرفی اصفهانی در سال‌های ۵۸ تا ۶۰ که علاوه بر جنگ تحمیلی، درگیری گروهک ها در استان کرمانشاه نمود بیشتری داشت، سال‌های سختی را گذراندند.

ماموستا قادری عنوان کرد: شهید اشرفی اصفهانی عالمی متواضع و ساده زیست بود و همواره با رویی گشاده با مهمانان برخورد می‌کرد.

وی گفت: عزت نفس ایشان مثال زدنی بود و خون خود را در راه خدا هدیه به انقلاب کرد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها