سرویس: اجتماعی کد خبر: 414592 10:38 - 1400/07/25

مدیرکل بنیاد شهید و ایثاران استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

بیمه تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی پرداخت می‌شود

بیمه تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی پرداخت می‌شود

مرصاد نیوز: مدیرکل بنیاد شهید و ایثاران استان کرمانشاه گفت: بیمه تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی پرداخت می‌شود، بیمه دی تنها یک دفتر متمرکز در مرکز استان کرمانشاه دارد.

حجت الاسلام هادی عسگری در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص روند پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران، اظهار داشت: بیمه تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی پرداخت می‌شود و چون بیمه دی تنها یک دفتر متمرکز در مرکز استان کرمانشاه دارد قطعاً باید کارهای اداری را انجام دهد و فرصت تحویل گرفتن اسناد را ندارد.

مدیرکل بنیاد شهید و ایثاران استان کرمانشاه افزود: در این راستا بیمه دی مجوز اخذ نیرو در دفاتر و همچنین اجازه راه‌اندازی شعبه دیگری را نیز ندارد.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس جهت سهولت کارها از ظرفیت دفتر پیشخوان برای دریافت اسناد استفاده می‌کند و بیمه‌شدگان به جای اینکه از اقصی نقاط استان به مرکز استان رجوع کنند توسط دفاتر پیشخوان اسناد را به بیمه دی ارسال می‌کنند.

حجت الاسلام عسگری گفت: قرارداد بیمه دی نیز یک ماه دیگر باقی مانده و اگر در مناقصه آینده برنده شود بنا دارد برنامه جدیدی را ارائه دهند که طی آن بیمه‌شدگان در منزل مدارک و اسناد را از طریق اسکن برای طی مراحل بعد به بیمه دی ارسال کنند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها