سرویس: اجتماعی کد خبر: 414698 10:44 - 1400/07/28

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص):

نمی توانیم در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان بی تفاوت باشیم

نمی توانیم در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان بی تفاوت باشیم

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در مراسم هفته وحدت گفت: امروز ما مسلمانان چه شیعه و چه سنی نمی توانیم در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان بی تفاوت باشیم و یا سست عمل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار بهمن ریحانی در مراسم هفته وحدت که در حسینیه ثارالله سپاه استان کرمانشاه برگزار شد، تفرقه را عامل ظهور نحله های انحرافی و افراطی دانست و اظهار داشت: پس از انقلاب نیز آئین توحیدی اسلام نورانیت دیگری به خود گرفت و همه پایگاه‌های شیطانی در دنیا علیه این آئین و انقلاب متحد شدند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: در زمان جنگ غیر از سوریه می توان گفت همه کشورها علیه ایران بودند چرا که هراس داشتند اگر این آئین توحیدی ناب پا بگیرد حکومتهای آنها کوچک و جغرافیای آنها نابود و سلطه آنها از بین خواهد رفت لذا شروع به تفرقه اندازی و توطئه کردند.

وی خاطر نشان کرد: آنها یا دین را به تفکرات بی تفاوتی رسوخ دادند و یا دین را زشت جلوه دادند و در کنار این راهبرد تفرقه را پیش گرفتند، همان کاری که داعشی ها کردند.

سردار ریحانی بیان داشت: امروز همه ما خصوصا جامعه و این قشر خاص و خواص مسئولیت زیادی برای استحکام این دین پیامبر خاتم(ص) داریم هم باید سفیران خوبی باشیم و هم بصیرت افزایی کنیم.

وی اظهار داشت: امروز ما مسلمانان چه شیعه و چه سنی نمی توانیم در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان بی تفاوت باشیم و یا سست عمل کنیم چرا که اگر سست عمل کنیم باید منتظر حادثه بمانیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ادامه داد: به حمد خدا در طول این بیش از ۴۰ سال انقلاب ملت سربلند ایران با رهبری های حضرت امام و مقام معظم رهبری همه چالش ها و توطئه ها را پشت سرگذاشتیم اما این آخر کار نخواهد بود.

وی افزود: تا زمانی که ما بر اساس این تفکر و اعتقاد به خصوص این وحدت پیش برویم پیروز خواهیم بود آنها نمی توانند وحدت شیعه و سنی در نظام اسلامی را ببینند و به هر شکلی توطئه خواهند کرد.

سردار ریحانی گفت: امروز همه ما مسئولیت داریم چرا که تا زمانی این چراغ پرفروغ در سراسر دنیا در حال گسترش است پایگاه‌های شیاطین در حال تلاش و توطئه هستند و تا زمان ظهور حضرت حق مسئولیت سنگینی داریم که به حمد خدا این پرچم توحیدی ناب را که‌ محور آن در نظام جمهوری اسلامی با رهبری مدیر و مدبر و آگاه هست به دست صاحب اصلی آن خواهیم داد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها