سرویس: اجتماعی کد خبر: 414732 10:30 - 1400/07/29

امام جمعه سرپلذهاب:

تغییر در وضعیت مدیریتی کشور مطالبه مردم از دولت جدید است

تغییر در وضعیت مدیریتی کشور مطالبه مردم از دولت جدید است

مرصاد نیوز: امام جمعه سرپلذهاب با بیان اینکه تغییر در وضعیت مدیریتی کشور مطالبه مردم از دولت جدید است، گفت: استان کرمانشاه در تورم و بیکاری در صدر جدول است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار  بازی دراز  اظهار داشت: امروز مسئولینی در راس این دولت هستند که سالهاست بر میز تکیه زدند و شاید به خوبی درد مردم را لمس نکردند، اگر دغدغه های مردم را درک میکردند قطعا شاهد تورم ،گرانی،بیکاری نبودیم.

امام جمعه سرپلذهاب افزود: حجت الاسلام‌ رئیسی در شعار انتخاباتی بنای بر تغییر داشت، مردم پای صندوق های رأی آمدند برای تغییر مدیران ناکارآمد.

وی گفت: امروز مردم از رئیس جمهور و دولت جدید توقع دارند در سریعترین زمان برای مدیران ارشدی که امروزه بر منصب قدرت هستند و دل به کار و تغییر در شرایط کار ندارند ،تصمیم گیری کند زیرا که تاخیر در تغییر این مدیران مشکلات مردم را بیشتر کرده است.

فاطمی نسب تصریح کرد: انتظار می رود مسئولین اجرایی جهادی انقلابی نخبگان و شخصیت های جوان پای کار بیایند تا منشاء تحول وضعیت کنونی جامعه شوند.

وی بیان کرد: امروز جامعه ما نیاز به مدیران با روحیه پرتلاش و جهادی دارد ،امید است در سریع ترین زمان گشایش های خوبی در سطح زندگی مردم شکل گیرد و ما امید داریم دولت جدید نگاه ویژه ای به استان کرمانشاه داشته باشد.

امام جمعه سرپلذهاب گفت: در کرمانشاه از لحاظ آسیب های اجتماعی، فقر، بیکاری و ... در صدر جدول هستیم و این نیز می طلبد دولت جدید با پای کارآوردن جوانان نخبه،مدیران انقلابی و جهادی مشکلات مردم را برطرف کنند.

وی در پایان یادآور شد: مردم استان کرمانشاه در انتخابات حضور خوب و چشم‌گیری داشتند و این حضور پرشور مردم به نوعی برای ما اتمام حجت است.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها