سرویس: اجتماعی کد خبر: 414826 12:56 - 1400/08/03

مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در سرپل ذهاب برگزار شد

مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در سرپل ذهاب برگزار شد

مرصاد نیوز:مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه بمناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اسلام ص و امام جعفرصادق ع در سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در حاشیه برگزاری مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، اظهار داشت: توفیق حاصل شد در جوار بقعه حضرت احمد بن اسحاق (ره) این محدث بزرگ شیعی، مسابقه قرائت قرآن با حضور قاریان برجسته شهرستانهای غرب اسلام‌آباد، گیلان‌غرب، سرپل‌ذهاب قصرشیرین، دالاهو و ثلاث باباجانی داشته باشیم.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت: برنامه های قرآنی و ارزشمند در سطح بالایی برگزار شد، امیدواریم که در آینده برنامه‌های استانی و کشوری در جوار حرم حضرت احمد بن اسحاق (ره) برگزار کنیم.

وی بیان کرد: امروز همه ما وظیفه داریم در راه نشر معارف قرآنی تلاش و برنامه‌ریزی کنیم، همین مسابقات به نوعی میتواند تبلیغ برنامه‌های قرآنی باشد و الحمدالله با حضور مردم و استقبال  قاریان چنین مسابقاتی باعث شد هم قرآن و هم دین کنار شما را تبلیغ کنیم و باعث احیای ارزش‌ها و سنت ها و دستورات دین باشد قطعا تا حد مکان و تا حد توان این برنامه‌ها و مسابقات را دنبال می‌کنیم.

وی در پایان گفت: حرم احمد بن اسحاق (ره) فرصتی برای تبلیغ دین و معارف دینی، تبلیغ قرآن و معارف قرآنی است، بنابراین‌ ما از چنین نعمتی برخوردار هستیم و وظیفه داریم همه در کنار هم قرار بگیریم با محوریت حرم ‌احمدابن اسحاق (ره) در سطح ملی و در سطح کشوری برنامه‌ریزی کنیم.

در ادامه از نفرات برتر مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در شهرستان سرپل ذهاب با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین این شهرستان مورد تجلیل بعمل آمد.

 


 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها