سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 414842 09:41 - 1400/08/04

رئیس اداره بهزیستی سرپلذهاب خبر داد:

غربالگری و اسکان زباله گردها و معتادان متجاهر در سرپلذهاب

غربالگری و اسکان زباله گردها و معتادان متجاهر در سرپلذهاب

مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی سرپلذهاب از غربالگری و اسکان زباله گردها و معتادان متجاهر و بی خانمان جمع آوری شده توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری بهزیستی شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد بهمن بوچانی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز با اشاره به غربالگری و اسکان زباله گردها و معتادان متجاهر و بی خانمان جمع آوری شده توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر که به مراکز ترک اعتیاد شهرستان سرپلذهاب تحویل شده اند، گفت:تعداد ۲۷ نفر پس از غربالگری در این مراکز، پذیرش شده که از این تعداد هشت نفر از این بیماران بومی منطقه و بقیه غیر بومی هستند.

رئیس اداره بهزیستی سرپلذهاب افزود: این بیماران پس از اصلاح و استحمام و در اختیار گذاشتن البسه پاکیزه توسط مدیران مراکز و پس از اطمینان از نداشتن بیماریهای دیگری جز اعتیاد، در مکانی پاکیزه و بهداشتی اسکان داده شده اند.

وی گفت: لازم بذکرست با توجه به بضاعت اندک مراکز ترک اعتیاد تلاش می شود که متعهدانه در انجام طرح سالم سازی منطقه و این بیماران، نهایت بهره وری از توان خود و امکانات محدود، خدمات را به انجام برسانیم و در این زمینه عنایات مسئولین شهرمان را به یاری می طلبیم.

بوچانی در ادامه بیان کرد: جا دارد از پلیس مبارزه با مواد مخدر و مدیران مراکز و همچنین شهرداری نیز با همکاری در زمینه خودرو جهت انتقال به مراکز بهزیستی در اختیار قرار داد، تشکر ویژه ای داشته باشم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها