سرویس: اجتماعی کد خبر: 414890 11:12 - 1400/08/05

معاون فنی امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

استقبال مردم کرمانشاه از واکسیناسیون سیار/ پایگاه های تجمیعی همچنان به کار خود ادامه می دهند

استقبال مردم کرمانشاه از واکسیناسیون سیار/ پایگاه های تجمیعی همچنان به کار خود ادامه می دهند

مرصاد نیوز: معاون فنی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: استقبال مردم کرمانشاه خوب بوده و بسیاری از مراجعه کنندگان از انجام واکسیناسیون به صورت سیار ابراز رضایت کرده اند.

 سارا شاه آبادی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: به منظور افزایش میزان پوشش واکسیناسیون و افزایش دسترسی افرادی که امکان مراجعه به پایگاه های تجمیعی را ندارند دو دستگاه خودرو سیار شامل اتوبوس، آمبولانس و یک دستگاه موبایل کلینیک -که قبلا برای ارائه  خدمات دندانپزشکی استفاده می شد- برای انجام واکسیناسیون سیار در مرکز استان در نظر گرفته ایم.

معاون فنی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: مراکز واکسیناسیون سیار هر روز در یک محل مستقر می شوند که از روز قبل علاوه بر اطلاع رسانی توسط صدا و سیما، از طریق مراقبین سلامت پایگاه های مناطق حاشیه شهر هم برنامه ها به اطلاع مردم خواهد رسید.

شاه آبادی خاطرنشان کرد: مراکز واکسیناسیون سیار تاکنون کار خود را در محلات نوکان و مهدیه آغاز کرده اند.

وی عنوان کرد: استقبال مردم کرمانشاه خوب بوده و بسیاری از مراجعه کنندگان از  انجام واکسیناسیون به صورت سیار ابراز رضایت کرده اند.

معاون فنی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مراکز واکسیناسیون سیار طی روزهای آینده در اماکن شلوغ مستقر خواهند شد.

شاه آبادی خاطرنشان کرد: از طریق مراکز واکسیناسیون سیار می توانیم امکانات لازم را برای مردم عزیزی که نمی توانند به پایگاه ها مراجعه کنند، فراهم کنیم.

وی افزود: پایگاه های تجمیعی همچنان به کار خود ادامه می دهند اما مراکز واکسیناسیون سیار هم فعالیت می کنند و به مرور زمان برنامه آنها به مردم اطلاع رسانی می  شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها