سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 414898 12:53 - 1400/08/05

معاون شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب:

۷۱ درصد از مناطق روستایی سرپلذهاب واکسینه شدند

۷۱ درصد از مناطق روستایی سرپلذهاب واکسینه شدند

مرصاد نیوز: معاون شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب گفت: ۷۱ درصد از مناطق روستایی سرپلذهاب واکسینه شدند که این مربوط به چند منطقه خاص هست که من خواهش می کنم از همه مردم و جمعیت روستایی شهرستان که برای واکسیناسیون همین امروز اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد دکتر محسن مرادی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: شعار فردا برای واکسیناسیون دیر است و همین امروز برای واکسن اقدام کنید یک شعار بسیار جدی و مهم هست که شهرستان در بحث واکسیناسیون وضعیت مطلوبی دارد.

وی افزود: ۸۱ درصد از گروه هدف افراد بالای ۱۲ سال در شهرستان واکسینه کردیم و اما  ۷۱ درصد از مناطق روستایی سرپلذهاب واکسینه شدند که این مربوط به چند منطقه خاص هست که من خواهش می کنم از همه مردم و جمعیت روستایی شهرستان که برای واکسیناسیون همین امروز اقدام کنند.

مرادی ادامه داد: واکسینه دانش آموزان به میزان ۷۱ درصد انجام شده که در رشد قابل قبولی داشت اما هنوز به درصد مصوب نرسیدیم و از جمعیت دانش‌آموزی و والدین آنها هم خواهش می‌کنم که همین امروز برای انجام واکسینه اقدام کنند.

وی بیان کرد: واکسیناسیون مادران باردار یک گروه مهم دیگر هست که درصد و جایگاه قابل قبولی داریم اما انتظار می رود که در شهرستان مادر بارداری وجود نداشته باشه که برای واکسن اقدام نکرده باشد .

معاون شبکه بهداشت شهرستان سرپلذهاب گفت: در حال حاضر از نظر واکسن هیچ مشکلی نداریم از همه نوع واکسن در شهرستان به تعداد  کافی و قابل قبول موجود است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها