سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 414900 13:10 - 1400/08/05

رئیس بیمه خدمات درمانی پاوه:

بیش از ۳۳ هزار نفر در شهرستان پاوه تحت پوشش بیمه خدمات درمانی هستند

بیش از ۳۳ هزار نفر در شهرستان پاوه تحت پوشش بیمه خدمات درمانی هستند

مرصاد نیوز: رئیس اداره بیمه خدمات درمانی شهرستان پاوه گفت: بیش از ۳۳ هزار نفر در شهرستان پاوه تحت پوشش بیمه خدمات درمانی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اسد مهدیانی در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله، اظهار داشت: سوم آبان ماه سالروز تصویب قانون بیمه همگانی خدمات درمانی می باشد , این هفته بیمه سلامت نامگذاری شده است.

رئیس اداره بیمه خدمات درمانی شهرستان پاوه در ادامه افزود: سازمان بیمه سلامت تاکنون بیش از چهل میلیون نفر را تحت پوشش قرار داده است که اداره بیمه سلامت شهرستان پاوه با تعداد جمعیت بیمه شدگان ۳۳۷۷۸ نفر ۵۵ درصد جمعیت بیمه شدگان را تحت پوشش قرار داده است.

وی افزود: از این تعداد ۱۴۱۲ نفر بیمه شده صندوق سایر اقشار خانواده معظم شهدا، ۶۰۵۰ دو نفر صندوق کارکنان دولت، ۴۲۵ نفر سایر اقشار بهزیستی، ۱۶۵۱۶ نفر صندوق روستاییان و عشایر، ۸۹۳۷نفر صندوق بیمه سلامت همگانی و ۳۶۳نفر صندوق کمیته امداد و همچنین ۷۵ نفر بیماران خاص و اتباع خارجی می باشند.

رئیس بیمه خدمات درمانی پاوه با بیان اینکه کلیه دفترچه های کاغذی حذف و به نسخه نویسی الکترونیکی تبدیل شده است تصریح کرد: هم اکنون بیمه سلامت و روستاییان عشایر به صورت ۱۰۰ درصد رایگان در شهرستان پاوه تمدید می شود حتی افرادی که به بیمارستان مراجعه می کنند در کمترین زمان ممکن و قبل از ترخیص از بیمارستان در صورت نبود هر نوع بیمه ای بیمه سلامت آنها به صورت رایگان ثبت خواهد شد.

مهدیانی گفت: سامانه های استحقاق سنجی بیمه شدگان سامانه نسخه نویسی الکترونیک و سامانه ۱۶۶۶ و سامانه غیر حضوری پنل شهروندی جهت تسهیل خدمات رسانی و تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به همه مشتریان هم راه اندازی شده است.

وی افزود: انتصاب نظام ارجاع و پزشک خانواده بیمه سلامت همگانی؛ بازدید از کلیه مراکز درمانی بیمارستانی و داروخانه ها و مراکز آزمایشی و پاراکلینیک منشور حقوق و تکالیف و تکریم بیمه شدگان و تحت پوشش قرار دادن اقشار آسیب پذیر جامعه زندانیان؛گ اتباع خارجی و افراد مجهول الهویه از دیگر اقداماتی است که بیمه سلامت پاوه انجام داده است.

وی گفت: سازمان بیمه سلامت ایران بعنوان بزرگترین سازمان بیمه درمانی کشور با تاکید بر توانمند سازی بیمه شدگان و ترویج فرهنگ عمومی سلامت با ایجاد یک سازمان هوشمند که تمرکز خود را بر سطح بندی خدمات و رعایت نظام ارجاع قرار داده تلاش کرده طی این دولت پوشش را به حد کامل برساند.

رئیس بیمه خدمات درمانی پاوه ادامه داد: تلاش این مجموعه بر آن است تا با حفظ کامل حقوق شهروندی و مشتری مداری در راستای تجمیع منابع خود و خرید راهبردی خدمات سلامت از شرکای کاری همراه با مشارکت اجتماعی مردم زمینه رضایت بیمه شدگان را در اقصی نقاط کشور فراهم نماید.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها