سرویس: ورزشی کد خبر: 415439 09:48 - 1400/08/22

عضو فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با مرصاد مطرح کرد؛

ضرورت نظارت عالی وزارت ورزش بر شفافیت قراردادهای منعقد شده

ضرورت نظارت عالی وزارت ورزش بر شفافیت قراردادهای منعقد شده

مرصاد نیوز: عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی موضوع شفافیت قراردادهای منعقد شده را پیگیری می کند.

اسماعیل حسین زهی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، با آرزوی توفیق برای تیم ملي فوتبال ايران در بازی هاي مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: امیدواریم تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی های پیش رو با تعداد گل بالا پیروز شود و در صدر قرار گیرد.

وی درباره ضرورت شفاف سازی در حوزه ورزش افزود: شفافیت مساله ای است که همه در مجلس، در دستگاه های نظارتی و در وزارت ورزش و جوانان خواهان آن هستند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی موضوع شفافیت قراردادهای منعقد شده را پیگیری می کند.

حسین زهی خاطرنشان کرد: تیم های باشگاهی هیئت مدیره و مجمع دارند و شفافیت قراردادها از آن طریق پیگیری خواهد داشت اما در تیم ملی هم باید قرار دادهای منعقد شده شفاف سازی شوند.

وی افزود: امیدواریم وزارت ورزش و جوانان و کمیته المپیک در بحث شفافیت قراردادهای فدراسیون فوتبال و سایر ورزشها نظارتی عالی داشته باشند تا زمانی که به‌ مشکلی برمی خوریم با توجه به شفافیت قراردادها بتوانیم در مجامع بین المللي حق خود را بگیریم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها