سرویس: اجتماعی کد خبر: 415897 13:03 - 1400/09/04

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه:

مقاومت مردم در مقابل دشمنان برگرفته از تفکر بسیجی است

مقاومت مردم در مقابل دشمنان برگرفته از تفکر بسیجی است

مرصاد نیوز: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: ایستادگی و مقاومت مردم در مقابل دشمنان برگرفته از تفکر بسیجی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار ناصر باباخانی امروز پنج شنبه در گردهمایی خادمان و فعالان راهیان نور که همزمان با ششمین روز از هفته بسیج در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در سال ۵۸ حضرت امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج مستضعفین که از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است را صادر کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه افزود: آینده نگری امام راحل (ره) برای تشکیل این نهاد مکتبی و معنوی باعث شده تا انقلاب به پشتوانه این تفکر عظیم در مقابل همه توطئه‌ها و تفکرات شوم دشمنان ایستادگی کند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای تشکیل بسیج تا کنون نیروهای بسیجی فداکاری‌های زیادی را از خود در عرصه های مختلف و دفاع از مرز و بوم داشته اند و حضور به موقع بسیج نقشه های شوم دشمنان را خنثی و آنها را متوقف کرده است.

سردار باباخانی به رشادت های بسیجیان در طول ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بسیج همواره از کمترین امکانات و تجهیزات بزرگترین نتیجه را به دست آورده اند و از ابتدای انقلاب تاکنون نقش بسیج و تفکر بسیجی بر کسی پوشیده نیست.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه بیان داشت: امروز بسیج با سازوکارهای جانانه در رکاب ولی فقیه دشمن را به خاک مذلت کشانده است.

وی حضور بسیج در صحنه های مختلف را به تیری بر قلب دشمنان اسلام و انقلاب تشبیه کرد و افزود: ایستادگی و مقاومت مردم در مقابل دشمنان برگرفته از تفکر بسیجی است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها