سرویس: تازه های سایت کد خبر: 416031 23:13 - 1400/09/08

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبر داد:

کشف و امحاء بیش از ۲ تن گوشت و آلایش آلوده از سطح شهر کرمانشاه

کشف و امحاء بیش از ۲ تن گوشت و آلایش آلوده از سطح شهر کرمانشاه

مرصاد نیوز: رئیس اداره دامپزشکی کرمانشاه از کشف و امحاء بیش از ۲ تن گوشت و آلایش آلوده از سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه،  دکتر تورج کرمیان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به منظور حفظ سلامت شهروندان اقدام به تشدید نظارت بر مراکز عرضه فرآورده خام دامی نموده است.

دکتر کرمیان افزود: امروز هشتم آبان ماه با عنایت به گزارشات مردمی و  نیروی انتظامی مبنی بر کشتار و عرضه گوشت آلوده در یکی از محله های شهر کرمانشاه اکیپ دامپزشکی با همکاری مرکز بهداشت به محل اعزام و در حین بازدید از مراکز عرضه فرآورده خام دامی بیش از ۲ تن انواع گوشت و آلایش غیرقابل مصرف کشف و به طریق کاملا بهداشتی امحاء گردید.

وی در ادامه تصریح کرد: در این راستا دو واحد متخلف پلمپ و پرونده قضایی با بازداشت دو فرد متخلف به دادسرا ارجاع گردید.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه ضمن تشکر از دادستان محترم، نیروی محترم انتظامی و کارشناسان مرکز بهداشت که همکاری صمیمانه ای در اجرای طرح با این اداره داشته اند از همشهریان درخواست نمود؛ گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی تهیه و از خرید گوشت کشتار غیرمجاز در معابر جدا خودداری نمایند.

دکتر کرمیان در پایان خاطر نشان کرد؛ شهروندان می توانند هرگونه گزارش، شکایت و انتقاد خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با اداره دامپزشکی درمیان بگذارند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها