سرویس: اجتماعی کد خبر: 416104 10:24 - 1400/09/11

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:

تشدید نظارت بر فعالیت نانوایی های شهرستان اسلام آبادغرب

تشدید نظارت بر فعالیت نانوایی های شهرستان اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اسلام آبادغرب از تشدید نظارت بر فعالیت نانوایی های شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، یوسف حاصلی در گفتگو با اسلام آبادخبر، با اعلام تشدید نظارت بر فعالیت نانوایی های شهرستان، اظهار کرد: در راستای برنامه تنظیم شده از سوی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اسلام آباد غرب مبنی بر بازرسی و نظارت از کلیه واحد های خبازی سطح شهرستان در قالب گشت مشترک با حضور ادارت صمت، فرمانداری، شبکه بهداشت، درمان و بسیج اصناف در دستور کار قرار دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسلام آبادغرب افزود: روز گذشته  از واحدهای خبازی مسیر  محله سید حشمت _ خیابان راه کربلا و هفتصد دستگاه بازرسی صورت پذیرفت و بر اساس گزارش بازرسان تخلفاتی از قبیل عدم درج قیمت - تقلب ( نان بدون کیفیت) مشاهده شد که با واحدهای متخلف برابر قانون برخورد و منجر به تشکیل پرونده و طی گزارش بازرسی جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.

مهندس حاصلی با اشاره به تدوام بازرسی ها گفت: بازرسی ها مستمر در قالب گشت مشترک با محوریت اداره صمت از خبازی های سطح شهر ادامه دارد و موارد کم فروشی، گران فروشی، عدم رعایت دستورالعملهای بهداشتی، رعایت ساعت کار و...  بررسی می شود و با متخلفان برخورد قانونی بعمل می آید.

 

انتهای پیام/

 

ل

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها