سرویس: اجتماعی کد خبر: 416111 13:09 - 1400/09/11

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب خبر داد:

توزیع ۴۰ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان سرپل ذهاب

توزیع ۴۰ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان سرپل ذهاب

مرصاد نیوز:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب توزیع ۴۰ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان این شهرستان خبرداد..

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، اظهار داشت: در ادامه رزمایش مواسات در شهرستان سرپل ذهاب امروز هم شاهد جمع آوری تعدادی از کمک‌های غذایی هستیم که در بین خانواده‌های نیازمند توزیع می شود.

امام جمعه سرپل ذهاب افزود: این کمک‌ها و این مواد غذایی به همت ستاد اجرایی حضرت فرمان حضرت امام (ره) و دفتر امام جمعه جمع‌آوری شده، از قبل خانواده‌ها شناسایی شده‌اند و این کمک ها هرچند ناچیز است ولی به نوعی می تواند و موقتاً گوشه ای از مشکلات مردم را و خانواده‌های نیازمند را برطرف کند.

وی تصریح کرد: این بسته های مواد غذایی توسط اعضای محترم ستاد نمازجمعه درب منازل تحویل داده می‌شود و امیدواریم تمام این اقدامات مورد رضای خدای متعال باشد و ان شاالله همه ما توانسته باشیم لبخند را بر لبان خانواده‌های نیازمند ی که امروز نیاز به کمک دارند و باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرند، نشان داده باشیم.

فاطمی نسب یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از همان ابتدای فراگیری ویروس منحوس کرونا اقدامات خوبی را انجام داده، کمک و مساعدت های خوبی داشته و امروز هم این حرکتی که در دفتر امام جمعه انجام می شود و این کمک هایی که جمع‌آوری شده باز بخش عظیمی از آن به عنایت آنان است.

وی در پایان گفت: امیدواریم همه تلاش‌ها و کمک‌هایی که توسط بسیاری از ادارات و ارگان ها و مردم انقلابی و اعضای محترم ستاد نمازجمعه شکل می‌گیرند مورد رضای خدای متعال قرار گیرد.

 


 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها