سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 416122 18:30 - 1400/09/11

سردار سلامی:

خادم و نوکر ملت ایران هستیم/ مردم ایلام از میدان آزمایش دفاع مقدس "سربلند، باعظمت و باشکوه"‌ بیرون آمدند

خادم و نوکر ملت ایران هستیم/ مردم ایلام از میدان آزمایش دفاع مقدس "سربلند، باعظمت و باشکوه"‌ بیرون آمدند

مرصاد نیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دفاع مقدس برای مردم ‌سرزمین ایلام میدان آزمایش بزرگی بود، گفت: آزمایشی که ایلامی‌های ‌سربلند از باعظمت و باشکوه از آن به درآمدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از مشرق نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در کنگره شهدای استان ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای استان ایلام اظهار داشت: پاسداران خادم و نوکر ملت ایران هستند و پیشمرگ شما ملت خواهند بود.

وی با بیان اینکه امروز افتخار می‌کنم که در بین مردم شهیدپرور ایلام حضور یافتیم، افزود: ایلام سرزمین شهیدان است؛ افتخار می‌کنیم که امروز خدواند متعال اذن فرمود تا در محضر مردمان این سرزمین توفیق و شرف حضور پیدا کنم. مردم ایلام همانند ارتفاعات رفیع‌اش بلندمرتبه هستند. شایسته و تحسین ستایش هستند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دفاع مقدس برای مردم این سرزمین میدان آزمایش بزرگی بود؛ تصریح کرد:  آزمایشی که ایلامی‌های ‌سربلند از باعظمت و باشکوه از آن به درآمدند؛ آنان همانند دشت‌ها و کوه‌هایشان سربلند هستند و زیباترین و جامع‌ترین تعابیر در مورد مردم این سرزمین را ‌رهبر معظم انقلاب فرمودند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ایلام ‌فقط سرزمین شهیدان این استان نیست، ادامه داد: کوه‌های ایلام مفتخرند که بر صورت و قامت شهیدان بوسه زده‌ند و شاهد نجواهای شبانه رزمندگان بوده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم در ایلام در جنگ درخشیدند، گفت: مردم این استان به تاریخ این کشور عظمت بخشیدند؛ مردم این استان در تمام نقاط راه را بر دشمن بستند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها