سرویس: سیاسی کد خبر: 416209 19:39 - 1400/09/14

نماینده ادوار استان کرمانشاه در مجلس:

اگر نمایندگان استاندار را انتخاب کنند خلاف نظر رهبر انقلاب است

اگر نمایندگان استاندار را انتخاب کنند خلاف نظر رهبر انقلاب است

مرصاد نیوز: نماینده ادوار استان کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه برخی از نمایندگان دنبال انتخاب استانداری هستند که پیرو خط خودشان باشد، گفت: اگر نمایندگان استاندار را انتخاب کنند به مثابه این است که مدیران را نیز با نگاه خود انتخاب می کنند و این خلاف نظر رهبر انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،علی میر کرمی در تالار گفتگوی استان کرمانشاه که در فضای روبیکا با موضوع " آسیب های فراوان دخالت نمایندگان مجلس در انتصابات و امور اجرایی" برگزار شد، اظهار داشت: در قانون اساسی وظیفه قوا مشخص شده و هر کدام از آنها بخواهند دخالتی در سایر قوا داشته باشند خلاف و شرعاً حرام است.

این فعال سیاسی گفت: نباید تنها مطالبه‌گری را از قوای مجریه انتظار داشت بلکه باید همین مطالبات را از قوای مقننه نیز داشته باشیم.

وی با اشاره به دیدار تصویری نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب که در خردادماه برگزار شده است و در آن ایشان به آسیب های ورود نمایندگان به مسائل اجرائی اشاره کردند،  گفت: اگر نماینده دخالت کرد این وسط وظیفه ما و حافظان خط رهبری و ارزش های انقلابی چیست؟

وی با بیان اینکه برخی از نمایندگان دنبال انتخاب استانداری هستند که پیرو خط خودشان باشد، بیان داشت: اگر نمایندگان استاندار را انتخاب کنند به مثابه این است که مدیران را نیز با نگاه خود انتخاب می کنند و این خلاف نظر رهبر انقلاب است.

این نماینده ادوار استان کرمانشاه اظهار داشت: اینکه استاندار با نظر نمایندگان انتخاب شود اشتباه است چرا که در آینده به جای اینکه نمایندگان مطالبه گر حق مردم باشند باید اشتباهات استاندار را توجیه کنند.

وی بیانات مقام معظم رهبری را بالاتر از قانون اساسی دانست و افزود: آنهایی که به ظاهر خود را پیرو خط رهبری معرفی می‌کنند و دست به چنین اقدامی می‌زنند و جلوی این کارها را نمی گیرند منافق هستند.

کرمی تصریح کرد: هرکس خلاف نظرات و بیانات مقام معظم رهبری حرکت کرد باید در مقابلش ایستاد.

وی خاطر نشان کرد: باید استاندار و مدیرانی انتخاب شوند که انقلابی و فساد ستیز باشند تا بتوانند در استان تغییراتی را به وجود آورند و مردم را امیدوار کنند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظرات بازدیدکنندگان

علی
12:18 - 1400/09/17

نمایندگان استان حتی روی انتخاب آبدارچی ها هم نظر می دهند چه برسد به استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی و...


علي
09:59 - 1400/09/15

درود برحاج عليمير كرمي نمايندگان دلال


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها