سرویس: تازه های سایت کد خبر: 416241 15:59 - 1400/09/15

کار پلیس عبادت و حضور ماموران امنیت آفرین است

کار پلیس عبادت و حضور ماموران امنیت آفرین است

مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: کار پلیس به فرموده امام راحل (ره) عبادت و حضور ماموران انتظامی در جامعه امنیت آفرین و باعث قوت قلب مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله "مصطفی علما" در دیدار با کارکنان انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: خدمت به مردم توفیق بزرگی است که نصیب مسئولان در جمهوری اسلامی شده و این خدمت توسط نیروی انتظامی به واسطه ارتباط یادی که با اقشار مختلف مردم دارند بیش از پیش به چشم می خورد.

وی افزود: حضرت امام (ره) بارها فرمودند که به من خدمتگذار بگوئید چرا که خدمت کردن برای اسلام و مسلمانان در نزد خداوند متعال از اجر و پاداش زیادی نزد خداوند متعال برخوردار است.

آیت الله علما تصریح کرد: همه کارها، حرکات و گفتار ما باید بر مبنای عدالت باشد و اقتضای کار پلیس نیز اینگونه است که علاوه بر رفتار عادلانه، برخورد حکیمانه نیز داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به قدرت پلیس و فصل الخطاب بودن سخن آن ها در بیشتر مواقع گفت: همین موضوع باعث شود ماموران پلیس بیشتر مراقب رفتار و کارها باشند و عدالت و حکمت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه رفتار پلیس در مواجهه با مجرمان باید جنبه تربیتی داشته باشد، افزود: باید با این افراد به گونه ای برخورد کرد که متنبه شده و دست از رفتارهای اشتباه خود بردارند.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز این رفتار بود که در کارهایش هم عدالت داشت و هم حکمیانه با مسائل برخورد می کرد و اینگونه شد که همه مجذوب شخصیت وی بودند.

امام جمعه کرمانشاه، رفتار حکمیانه را باعث رشد و ترقی جامعه دانست و گفت: خوشبختانه این رفتار در ماموران زحمتکش پلیس مشاهده می شود.

وی در پایان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس، گفت: نیروی انتظامی خوشبختانه با حرکت در مسیر پلیس در تراز انقلاب امنیت خوبی را در جامعه ایجاد کرده و همه ما ممنون و قدردان زحمات بی وقفه این عزیزان هستیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها