سرویس: سیاسی کد خبر: 416255 01:05 - 1400/09/16

یادداشت: علی حسینی

چه کسانی به دنبال ایجاد سد در برابر جریان نجات بخش تغییر هستند؟

چه کسانی به دنبال ایجاد سد در برابر جریان نجات بخش تغییر هستند؟

مرصاد نیوز:در شرایط فعلی کشور با توجه به حجم مشکلاتی که دولت گذشته ایجاد کرد، هر تغییری که مردم را از تفکراتی که مربوط به ناکارآمدی های آن دولت بوده، نجات بدهد، قطعا نجات بخش است؛ اما در این میان افرادی نمی خواهند این تغییر انجام شود!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی حسینی* در یادداشتی نوشت: تغییر نجات بخش زمانی مطرح می شود که مشکلاتی وجود دارد و بایستی این مشکلات رفع شود. البته همانطور که می دانیم نجات بخشی کلمه بزرگی است اما اگر نسبی به موضوع نگاه کنیم، قطعا اندک تغییری به سمت بهبود، هم نجات بخش خواهد بود.

در شرایط فعلی کشور با توجه به حجم مشکلاتی که دولت گذشته ایجاد کرد، هر تغییری که مردم را از تفکراتی که مربوط به ناکارآمدی های آن دولت بوده، نجات بدهد، قطعا نجات بخش است؛ اما در این میان افرادی نمی خواهند این تغییر انجام شود!

اگر در کلان به ماجرا نگاه کنیم، چند جریان احتمالا نمی خواهند تغییر ایجاد شده در دولت، برای مردم نجات بخش باشد. دسته اول کسانی هستند که همیشه در طول بیش از ۴۰ سال از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی سعی در سنگ اندازی برای کشور داشته اند. این جریان ضدانقلاب که ضد مردم هستند، همیشه در این مسیر قدم برداشته اند تا تغییرات در جامعه به نفع مردم نباشد. البته نتوانستند به هدف نهایی خود برسند. این افراد امروز هم تحرکات رسانه ای دارند و سعی می کنند در تغییر به سمت نجات بخشی خلل ایجاد کنند.

جریان دیگری هم وجود دارد که به دلیل رقابت های سیاسی با جریان فعلی حاکم بر دولت نمی خواهند جریان رقیب آن ها با انجام کارهایی به سود مردم، محبوب تر شود.

اما بایستی مراقب جریانی بود که از جریانات دیگر خطرناک تر هستند. افرادی که ممکن است با تغییر جهت های سیاسی سعی کنند خود را همسو با دولت نشان دهند اما از آن جایی که تغییر به نفع آن ها نیست، سنگ اندازی کنند.

هم جریان انقلابی حاکم بر دولت و هم طرفداران حقیقی این جریان بایستی مراقب این جریانات باشند تا مبادا آن ها طعم شیرین تغییر نجات بخش را در کام مردم تلخ کنند.

 

*روزنامه نگار و فعال اجتماعی

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها