سرویس: سیاسی کد خبر: 417612 12:00 - 1400/10/20

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران:

استان کرمانشاه در تمام حوزه ها نیاز به تلاش مسئولین دارد

استان کرمانشاه در تمام حوزه ها نیاز به تلاش مسئولین دارد

مرصاد نیوز: فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران گفت: استان کرمانشاه در موقعیتی قرار دارد که در تمام حوزه ها نیاز به تلاش روز افزون و همدلی مسئولین دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار محمد نظر عظیمی امروز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید استان کرمانشاه که با حًضور وزیر کشور در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: در طول مدتی که آقای بازوند استاندار کرمانشاه بود با دلسوزی، احساس مسئولیت و تلاش شبانه روزی و مخلصانه هر چه در توان داشت در پیشبرد امور در حوزه امنیتی استان به کار گرفت.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: آقای بازوند با وجود مشکلات متعدد اقتصادی که در استان با آن مواجه بودیم از مباحث امنیتی غافل نشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به مرز مشترک با کشور عراق، شرایط حساسی در مناطق مرزی استان حاکم است و در این خصوص آقای بازوند تلاش داشتند در موضوع انسداد و کنترل مرز از هر ظرفیتی استفاده کند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اگر چه تا کنون اقدامات خوبی در زمینه تحکیم امنیت استان صورت گرفته است اما قطعا کافی نیست و امیدواریم در آینده شاهد ارتقاء امنیت در مرزهای استان باشیم.

وی در ادامه ضمن خیر مقدم به استاندار جدید کرمانشاه اذعان داشت: آقای امیری مقدم با توجه به تجربه کارهای اجرایی و همچنین آشنایی با استان کرمانشاه امیدوارم جهت پیشرفت استان تلاش مضاعف داشته باشد.

وی بیان داشت: استان کرمانشاه در موقعیتی قرار دارد که در تمام حوزه ها نیاز به تلاش روز افزون و همدلی مسئولین دارد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در این راستا ضروری است مسئولین و مدیران همدلی و همکاری لازم با استاندار را داشته باشند تا شاهد حل و فصل مشکلات استان کرمانشاه باشیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها