سرویس: اجتماعی کد خبر: 417862 10:00 - 1400/10/27

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

۲۲ محور روستایی در استان کرمانشاه مسدود است

۲۲ محور روستایی در استان کرمانشاه مسدود است

مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر 22 محور مواصلاتی روستایی شامل ۱۴ محور در روانسر، چهار محور در دالاهو، سه محور در جوانرود و یک محور در ثلاث باباجانی مسدود است و عملیات بازگشایی همچنان ادامه دارد.

 فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته‌ در پنج شهرستان استان بارش برف، در هشت شهرستان بارش برف و باران و در یک شهرستان نیز بارش باران گزارش شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در حال حاضر 25محور شریانی و پنج محور غیر شریانی دارای بارش هستند.

کرمی از بازگشایی 15 محور مواصلاتی روستایی در قالب اجرای عملیات راهداری زمستانی طی شبانه روز اخیر خبر داد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر 22 محور مواصلاتی روستایی شامل ۱۴ محور در روانسر، چهار محور در دالاهو، سه محور در جوانرود و یک محور در ثلاث باباجانی مسدود است و عملیات بازگشایی همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در قالب اجرای طرح راهداری زمستانی طی شبانه روز گذشته‌ با به کارگیری 151 دستگاه ماشین آلات، از ظرفیت 279 نفر نیروی راهداری استفاده شد.

کرمی میزان شن و نمک مصرفی را دو هزار و 307 تن اعلام و تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار هزار و ۴۰ کیلومتر باند برف روبی انجام گرفت.

وی همچنین از انجام پنج مقطع ریزش برداری و کمک رسانی به 75دستگاه خودرو گرفتار خبر داد و افزود: در شبانه روز گذشته موردی از اسکان اضطراری مسافران در راه مانده نداشته ایم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها