سرویس: اجتماعی کد خبر: 417876 12:00 - 1400/10/27

شهردار کرمانشاه معارفه شد

شهردار کرمانشاه معارفه شد

مرصاد نیوز: امروز آئین معارفه شهردار کلانشهر کرمانشاه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، پیش از ظهر امروز دوشنبه آئین معارفه شهردار کلانشهر کرمانشاه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استان در تالار انتظار برگزار شد.

مادامی که شهردار کرمانشاه در مسیر توسعه و بر مدار قانون حرکت کند یاور و پشتیبان او خواهیم بود

در این مراسم رسول آزادی ضمن تقدیر از حضور مدعوین اظهار داشت: نادر نوروزی توانست با کسب آرای همه اعضای شورای شهر سکان مدیریت شهر کرمانشاه را به دست بگیرد و این مهم نشان از همدلی و همراهی اعضای شورای شهر با شهردار منتخب و نوید بخش روزهای خوب برای مردم این شهر است.

وی افزود: شورای شهر پس از استعفای آقای سعید طلوعی برای انتخاب مدیریت شهر دست به کار شدند و جلسات بسیاری به این منظور برگزار شد و از میان ۴۰ نفر کاندیدا در نهایت نگاه اعضای شورای شهر معطوف به آقای نادر نوروزی شد‌.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه خاطر نشان کرد: اگر چه انتخاب شهردار با تاخیر مواجه شد و در این خصوص اختلاف دیدگاه‌هایی وجود داشت، این اختلاف دیدگاه‌ها برای انجام بهتر کار و توسعه کلانشهر کرمانشاه بود.

آزادی گفت: ما اعضای شورای شهر به اتفاق اعلام می کنیم مادامی که شهردار کرمانشاه در مسیر توسعه و بر مدار قانون حرکت کند یاور و پشتیبان او خواهیم بود.

وی اظهار داشت: انتظار اعضای شورا از شهردار این است که ضمن رسیدگی به امورات و عدالت در پرداخت، نسبت به تبدیل عضویت پرسنل شهرداری پیگیری لازم بعمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه افزود: همچنین انتظار است شهردار در طول تصدی خود ارتباط را با مسئولین و استاندار حفظ کند و در مسیر توسعه این پارلمان محلی گام بردارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها