سرویس: اجتماعی کد خبر: 417891 15:11 - 1400/10/27

رئیس شورای شهر پاوه:

چندین اکیپ خدمات رسانی در حال برف روبی معابر پاوه هستند

چندین اکیپ خدمات رسانی در حال برف روبی معابر پاوه هستند

مرصاد نیوز:رئیس شورای شهر پاوه گفت: چندین اکیپ خدمات رسانی در حال برف روبی معابر پاوه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،مسلم قادری در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله، اظهار کرد: با توجه به بارش برف بی سابقه و لغزندگی معابر و احتمال بروز حوادث و تصادفات از شهروندان درخواست داریم حدالامکان در موقع فعالیت اکیپ های خدماتی شهرداری که در قالب چندین اکیپ خدمات رسانی را انجام می دهند از تردد غیر ضروری در سطح معابر و از پارک کردن خودروها در حاشیه خیابان ها خودداری کنند تا برف‌روبی به طور کامل انجام شود.

مسلم قادری تعامل و همکاری شهروندان در زمان بارش برف را با عوامل ستاد برف روبی بسیار ضروری و حائز اهمیت دانست و گفت: همكاري شهروندان عزیز با مجموعه مديريت شهري در ايام بارش برف مي تواند موجب تسهيل فعاليت ها و مديريت صحيح امور شود.

رئیس شورای شهرپاوه تصریح کرد: از شهروندان در خواست می شود کسانیکه دارای خودروی شاسی بلند و کمک دار هستند با تردد در داخل شهر اکیپ خدمات را همراهی کنند و با صبر و حوصله بیشتر در ارائه خدمات دهی بهتر و بیشتر با شهرداری پاوه همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

قادری افزود: شهروندان می توانند هر گونه مورد و گزارش خود در خصوص خدمات شهری را به سامانه ۱۳۷ و یا از طریق تماس با شماره تلفن  46122817 شهرداری پاوه اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

قادری در پایان بارش برف و رحمت الهی را نقطه عطفی در افزایش مخزن چاه های آب دانست و گفت: ان شاالله در آینده شاهد کم آبی در شهر پاوه نباشیم.

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها