سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 418047 15:45 - 1400/10/30

به دنبال برودت و بارش برف؛

جلسه ستاد بحران در سرپلذهاب برگزار شد

جلسه ستاد بحران در سرپلذهاب برگزار شد

مرصاد نیوز:جلسه ستاد بحران شهرستان سرپلذهاب با حضور فرماندار و اعضای ستاد مدیریت بحران در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز، نورالدین فرزادی پور در جلسه ستاد بحران شهرستان سرپلذهاب اظهار داشت: در پی بارندگی های اخیر ضرورت پیدا کرد که اعضای ستاد مدیریت بحران در فرمانداری گردهم آیند و در خصوص مقابله و امدادرسانی در وضعیت موجود تصمیم های لازم اتخاذ شود.

وی افزود:در این جلسه مقرر شد که هر یک از کارگروه های دوازده گانه سناریو و برنامه‌های عملیاتی خود را با هم هماهنگ کنند و برنامه عملیاتی خودشان را اجرایی کنند .

فرزادی پور تصریح کرد: با توجه به وضعیت رنگ نارنجی و هشدار هواشناسی ضرورت دارد مدیران دستگاه های اجرایی تا پایان روز شنبه در شهرستان سرپلذهاب حضور داشته باشند و از شهر خارج نشوند زیرا ممکن است با توجه به شرایط موجود نیاز شود در خارج از ساعت اداری پای کار بیایند و به موقع، به امداد و کمک‌رسانی مردم بشتابند.

فرماندار سرپلذهاب با بیان اینکه آماده سازی ماشین آلات و امکانات امدادی در اولویت است،گفت: در صورت ضرورت جمعیت هلال احمر شهرستان برای اسکان اضطراری مسافران بازمانده در مسیر راه، مکانی تعبیه کند تا در صورت نداشتن محل اسکان، در محل مذکور سامان پیدا کنند و  از حیث نداشتن جا و مکان دچار مشکل نشوند.

  •  
whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها