سرویس: اجتماعی کد خبر: 418095 22:39 - 1400/11/01

فرماندار سنقروکلیایی:

راه دسترسی ١٠۵ روستای سنقروکلیایی بازگشایی شد

راه دسترسی ١٠۵ روستای سنقروکلیایی بازگشایی شد

مرصاد نیوز:رییس مدیریت بحران شهرستان سنقروکلیایی گفت: راه دسترسی ١٠۵ روستای شهرستان سنقروکلیایی تا به این لحظه با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی و تلاش برای بازگشایی راه دسترسی ۴۵ روستای باقیمانده نیز ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی در بازدید از مسیرهای روستایی شهرستان سنقر اظهار کرد: راه دسترسی ١٠۵ روستای شهرستان سنقروکلیایی تا به این لحظه با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی و تلاش برای بازگشایی راه دسترسی ۴۵ روستای باقیمانده نیز ادامه دارد.

وی افزود: از ابتدای شروع بارش نزولات آسمانی از صبح روز گذشته به علت کولاک شدید برف راه دسترسی ١۵٠ روستای شهرستان مسدود شد.

فرماندار سنقروکلیایی تصریح کرد: روز گذشته در پی کولاک شدید برف و برودت هوا مشکلاتی در حوزه برق، آب و ارتباطات در روستاها ایجاد شد که خوشبختانه در همان ساعات ابتدایی با تلاش نیروها و اعزام اکیپ دستگاه های ذیربط به مناطق رفع شد.

مرتضوی با بیان اینکه در حوزه راه های اصلی شهرستان هیچ مشکلی نداریم، افزود: تمامی مسیر های اصلی شهرستان از روز گذشته برف روبی و نمک پاشی شده و تردد در این مسیر ها در حال انجام است.

وی گفت: با توجه به وسعت شهرستان و وجود ٢١١ روستا و ۷۸۰ کیلومتر راه روستایی عملیات بازگشایی تمامی مسیر ها زمان بر خواهد بود. لذا با تلاش شبانه روزی راهداران و همچنین بهره گیری از ظرفیت های محلی تاکنون راه دسترسی ١٠۵ روستا بازگشایی شده و تلاش برای بازگشایی ۴۵ روستای باقیمانده نیز ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها